2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصولا صبحا کمک مامان برای تمیزکاری خونه 

بعدازظهرم تقریبا هیچی ادامه ی فرایند زندگی

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
2731

هرهفته یا با شوهرم‌پنجشنبه میریم روستا خونه مادرش اینا و‌جمعه شب برمیگردیم 

یا من میمونم‌خونه‌بابام‌و‌شوهرم‌تنها میره خونه باباش 

این هفته های اخر‌زایمانم توجاده میترسم برم‌میمونم خونه بابام 

خواهرامم‌میان ولی منم‌ هم‌حوصلم‌سررفته هم‌استرس شدیدددد دارم 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
2738

یاد اون تبلیغ افتادم که گفت جمعه ها میریم کنار دریا منظورش  پودر دریا بود که باهاش لباس ها و ملحفه ها رو میشستن 

حالا ما هم میریم کنار در دریا

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

میدونم شاید بی ربط باشه

ولی جمعه ها باید برم دانشگاه

ایران نیستم و جمعه ها تعطیل نیست

امروزم ساعت پنج یه امتحان دارم الان تو راهم واسش 

دعا کنین برام که پاس بشم 

اینستاگرام من: me_in_netherlands