2733
2739
عنوان

شما خوشگلترین یا جاریتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1983 بازدید | 128 پست

کم و بیش جاری بزرگه خوشگله که خواهر زاده مادر شوهره همم پولداره به تیپش خوب میرسه ولی در کل فرقی بینمون نمیزارن

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکدوم ی خوشگلیایی داریم مثلا بزرگه هیکلش خیلییی خوبه واقعا باربی هس هیکلش و قیافشم خوبه،دومی هیکلش مثه منه یکم تپله بنظر منک خوبه قیافه جذابی داره سومی هم ک منم ب گفته دیگران خوشگلترم ولی من میگم هر ۳تامون ی زیبایی های خاص خودمون و داریم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
کربوکسی چیه 

پیش دکتر انجام میدم نه آرایشگر

یه امپوله میزنم زیر پوست خون‌رسانی پوست زیاد میشه درنتیجه لک ها کمتر میشن پوست روشن تر میشه فعلا ۱۰جلسه رفتم پنجاه درصد صورتم تغییر کرده

2728
پیش دکتر انجام میدم نه آرایشگر یه امپوله میزنم زیر پوست خون‌رسانی پوست زیاد میشه درنتیجه لک ها کمتر ...

چه جالب

دردم داره؟

میشه برای برگشتن آرامش به زندگیم دعا کنید محتاج دعا هستم 😭🥺
2738
بچع ها فکر کنم در آینده نزدیک هیچ کس جاری و خواهر شوهر نداشته باشه همه اکثرا تک فرزندن 

خیلیم عالی 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706