2737
2734
عنوان

دبیر فیزیک

81 بازدید | 9 پست

لطفاً خواهش می‌کنم کسی که نتیجه گرفته از یه دبیر خوب بهم معرفی کنه ممنون میشم من فیزیکم ضعیفه می‌خوام از الان به فکر راه چاره باشم لطفاً اگه کسی تجربه داره تاپیک کنه دبیر خوبو ممنون میشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام براتی عالیه از صفر تدریس میکنه

بببین سطح کنکور امروز مشخص کرد که فیزیک تنها با فرمول دادن حل نمی‌شه باید اول متوجه مفهوم درس بشم و بعدش دنبال این باشم که تستمو قوی کنم من اصلاً مفهوم فیزیکو تا الان درک نکردم به خاطر همین دنبال یه دبیری می‌گردم که خیلی خوب مفهومو تو تست حل کردن یاد بده

2728
کلاس  حضوری  میخوای  بری؟ تو کدوم  شهر

هزینه کلاس رفتنو ندارم اسه خاطر همین دنبال یه دبیریم که بتونم داخل تلگرام پیداش کنم و باهاش پیش برم قبلاً واسه ریاضیم هزینه کرده بودم ولی بی‌فایده بود

یعنی یه دانش آموز سطح ضعیفم می‌تونه باهاش ارتباط بگیره؟

و سوال دیگه داشتم ینکه یه دوره نیترو هم گذاشته به اضافه یه دوره تدریس می‌خواستم بدونم که منی که صفرم اگه با یحیوی پیش برم و کتاب تست خودم که خیلی سبزه تستشو حل کنم و به اضافه کتاب فیزیوتراپی آقای یحیوی می‌تونم یه درصد ۵۰ ۶۰ رو فیزیک حساب کنم؟

2740
و سوال دیگه داشتم ینکه یه دوره نیترو هم گذاشته به اضافه یه دوره تدریس می‌خواستم بدونم که منی که صفرم ...

صد درصد اگه با برنامش پیش بری و تست زیاد بزنی بیشتر از اینم میتونی بزنی