2733
2734
عنوان

دوستم هرچی از دهنش دراومد بهم گفت

162 بازدید | 2 پست

وای خدایا واقعا دلم شکسته خیلی دلم شکسته دوستی ک چن ساله باهم دوستیم

دیروز دعوامون شد تقصیر اون بود من از دهنم در رفت بهش گفتم برو گمشو و تلفن از روش قطع کردم

اون میدونه تو خانواده ما من چقد این حرفو شنیدم و بخدا ناخوداگاه از دهنم در رفت خودم میدونم چقد کارم اشتباه بود

بعدش پشیمون شدم بهش پیام دادم معذرت میخوام جوابمو نداد چن بار زنگ زدم برنداشت

امروز برداشت گفت تو با هرکسی اینطوری رفتار کنی ولت میکنه و میذاره میره یا ی جفتک بهت میزنه

بهم گفت تو اومدی تعریف کردی با کسی بحثت شده با همشون لابد همینطوری صحبت کردی و حرفای خودت بوده ک در حقت نامردی شده لابد توهم بهشون فحش دادی.درصورتی ک خدا شاهده اینطوری نبوده

تمام دردودلامو تو این سال ها زد تو سرم

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

از خودم و این زندگی و بابام متنفرم ک این حرف کثیفو انداخته تو دهنم.دوستم میگ خانوادت بگن دلیل نمیشه ب کس دیگه این حرفو بزنی

بخدا دست خودم نبود ک این حرفو زدم

مث کسی ک‌ کتک میخوره و ناخوداگاه بچشم کتک میزنه

حالا من بگم‌گمشو یه فحش محسوب میشه

ولی اینک اون گفت مشت نمونه خروار است و تو با همه همین شکلی و تو تمام دعواهاتم همینطوری بودی و بخاطر همینه ک تنهایی.... واقعا دلمو شکست

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘