2737
2734

میشه؟؟مثلا پول خربد خونه رو تو داده باشی تو قولنامه هم نوشته شده که پول از فلان حساب پرداخت شده ولی به نام کسی دیگه خورده مثلا پول و من دادم ولی به نام خواهرم قولنامه نوشته شده و ثبت شده من میتونم الان شکایت کنم مثلا اون ملک و پس بگیرم؟ یا شدنی نیست؟؟مثلا بگم هدیه دادم الانم که هدیه موجود پس بگیرم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه هبه معوض نباشه آره میشه پس بگیری

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2740
بله میشه به شرطی که بگی هبه بوده و در ثانی اون ملک فروخته نشده باشه مثلا خواهرتون اون خونه که بنامش ...

زودتر اقدام کن و بهش نگو چون ممکنه با وکیل صحبت کنه و بهش بگه بفروشش زمانی که اون ملک فروش رفت دیگه شما کاری نمیتونی بکنی

زودتر اقدام کن و بهش نگو چون ممکنه با وکیل صحبت کنه و بهش بگه بفروشش زمانی که اون ملک فروش رفت دیگه ...

مدارک خونه هم دست منه بخواد بفروشه مدارک نداره دو ماه دیگه میخوام اقدام کنم فروختن و میدونم نمیفروشه

هبه معوض یعنی چی؟؟یعنی ملک سرجاش باشه نفروخته باشه جای دیگه ای خریده باشه،،؟؟

هبه معوض یعنی شما ملک رو میزنی به اسم من منم در قبال ملک به شما یه شکلات میدم یا ده هزار تومن پول میدم بهت اینجوری دیگه نمیتونی مالتو پس بگیری ازم چون عوضش رو دادم بهت 

ولی اگه عوضش رو نگرفته باشی هبه خالی میشه و قابل برگشت هست 

پیرینت حساب رو به همراه شاهد هات داشته باش برو شکایت کن رسیدگی میشه البته تا زمانی که خونه رو به شخصه دیگه ای منتقل نکرده باشه 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن