2737
2739
عنوان

وایییی اخرش موندم برا درامدش یعنی اشتباه کردم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 30 پست
ازین سالنا که هر لاینش کسیع؟  یعنی صندلی اجاره کردید؟؟

نه

درصدی کار میکنیم

من لاین مژه ام

لاین ناخن کسی دیگس میز داره 

رنگ کسی دیگس

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه درصدی کار میکنیم من لاین مژه ام لاین ناخن کسی دیگس میز داره  رنگ کسی دیگس

اهاا . 

چون بعضی اینجا میگن باید صندلی بگیریو . اجاره کنی . 

بعد ببخشید انقد میپرسم 

هر ارایشگاهی هست که قبول کنه که بری ارایشگاهش کار کنی!؟

خیلی ممنونم عزیزم یکم امید گرفتم پس گیرم 

اره برو بابا خیلی خوبه

من هر عروسی میخام برم واسه خودم مژه میکارم کلی تغیر میکنم

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
2731
اهاا .  چون بعضی اینجا میگن باید صندلی بگیریو . اجاره کنی .  بعد ببخشید انقد میپرسم  ...

ن بابا همه جا اینطوری نی

ار همه سالنا هستن 

سالنی ک خودش مژه کار نداشته باشه 

چندتا سالن برو بالاخره یکی میگ بیا موندگار شو

2740
ماهی چقدر در امد داره مثلا کارت خوب باشه من شهرم کوچیکه برا همین پشیمون شدم

چقد هزینه میخواد با آموزش و وسایل

منم دوست دارم کاری یاد بگیرم

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
میشه میزان درامد ماهانه رو بگید ؟

وقتی داه بیوفتی ماهی ۵ الی ۱۰ روزای عادی

درآمدش که خوبه 

اونم تو دوره ای که خیلیا اینجوری دوست دارن و مصنوعی پسند شده جامعه

قشنگ که یاد گرفتی تو ۲یا۳تا سالن میتونی صندلی اجاره کنی 

دوستم تو لاین ناخن تو ۳تا سالن صندلی اجاره کرده 

حسابی خودشو جا انداخته

درد
2706