2737
2734

سلام من دو روزه برا اموزش کاشت مژه موقت ثبت نام کردم ۱۵۰۰ دادم هنوز لوازمش رو نخریدم ولی پشیمون شدم فکر میکنم هیچ درامدی نداره برام 

به مربیم گفتم پشیمون شدم میگه نمیتونم پولت رو بدم چون اسم لوازم رو بهت دادم الان دو دل هستم 

یبار میگم برو یاد بگیر خدا بزرگه دوباره میترسم شاید مشتری نباشه الکی پول بدم

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.

برو عالیه 

منم ت همین کارم

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مژه موقت هستی

کلا لاین مژه

موقت بیشتر مشتری داره

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸
2738
دوستم اكستنشن ياد گرفت از همون خونه و ماشين خريد همه چى به خودت بستگى داره بايد زرنگ باشى

اکستنشن اخه دائم هست درامدشم بیشتره من موقتم

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
درامدش چطوره  چطوری مشتری پیدا کردید

خوبهه

یه سالن رفتم فقط اونجام  مشتری خودش میاد 

سالنا خودشون مشتری دارن

ماهی چقدر در امد داره مثلا کارت خوب باشه من شهرم کوچیکه برا همین پشیمون شدم

اوایل و ماهی ۵۰۰

بعدش مناسبتا ماهی ۳ تومن 

عید بشه رااااحت ماهی ۲۰

2706