2737
2734

یعنی قسمت نشده بقیه میگن تو بختت مشکل داره که ازدواج نکردی برات جور نمیشه وگرنه باید الان یه بچه داشتی مگه میشه دختر به این خوبی خوشگلی بمونه ولی از نظر خودم قسمتم نشده خدا نخاسته هنوز که بشه نظر شما چیه به این حرفا اعتقاد دارین که میگن بختت بسته هست مشکل داره این یا هنوز قسمتم نشده

عزیزم هرکی بهت گف چرا شوهر نکردی و فلان یا هرچیییییی

بگو سری ک درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
و تو چقدرمنی😢😢 منم همینم قد و هیکل و وزن و قیافه خوبم ولی چه فایده بهم میگن ترشیده😭😭

واقعا نمیدونم چی بگم اصلا موندم به این شانس اقبالمون بعضی وقتا میگم نکنه من اصلا جفت ندارم همیشه تنها میمونم

یه چیزی بگم فکر میکنی خیلی با اخلاقی البته من اصلا قصد جسارت به شما و ندارم من همکاری دارم یکسال اول هی از خودش تعریف کرد من فلان خواستگار داشتم این اون الان بعد ۳ سال واقعا میگم همون بهتر ازدواجنکرد با اون اخلاق مزخرفش نمیدونم خواستکار بحر چی این میامده 

سی سال کاملا نرماله اونی که میگه توالان باید بچه داشتی خودش ته هنرش بچه پس انداختن بوده و میخواد شما رو هم گرفتار کنه

برای ازدواج هم الان کسی خواستگاری سنتی نمیره

خودت باید دست به کار شی دوست بشی و ازدواج کنی

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
و تو چقدرمنی😢😢 منم همینم قد و هیکل و وزن و قیافه خوبم ولی چه فایده بهم میگن ترشیده😭😭

ترشیده؟؟؟ عزیزم شما یه انسان هستی که دلت نخواسته به درخواست هر بی سر و پایی جواب مثبت بدی. همین. چجوری به این آدم به این باهوشی میگین ترشیده آخه؟

2706