2733
2734

مثلا ی مدت شوهر یا نامزدتون یکم سرده باهاتون شما گرم تر میشید ؟ یا بدتر لج می‌کنید تا خودش بیاد؟ مثلا برا رابطه جنسی خودتون عملا پیش قدم میشید یا فقط ب خودتون میزسید ؟ حالا منظور من از سرد بورن فقط جنسی نیود کلا محبت 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینقدر بدم میاد از لجبازی و غرور تهش دودش به چشم خودم می‌ره مگه بی سیاستم. محبت کردم اوضاع رو به دست ...

میشه تاپیک یکی مونده به اخرم رو نظر بدی؟ به کل غروری نمونده برام

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
2740

الا دیگ خیلی مسخرس ک بخای با لجبازی و بی محلی طرفو مجذوب کنی مردا آنقدر زرنگ شدن ک دیگ براشون تکراریه فق باید سیاست داشته باشی مثلا من هرچقدر تو جاهای خاص به همسرم توجه و محبت کنم اونم بیشترشو ابراز میکنه یه جاهایی هم لزومی نمیبینم محبتی کنم چون میدونم بی مورده برای رابطه جنسی هم من هیچ وخ پیش قدم نشدم بقوله مادرشوهرم هرچقد عشوه و نازت بیشتر باشه شوهرت تشنه تر میشه و بیشتر دنبالته 😂اینکارو کردم از اولش و تا الانم جواب داده برام