2733
2734
عنوان

من چقدر زجر کشیدم 🙂

90 بازدید | 12 پست

بعد ۶ سال از ی رابطه سمی اومدم بیرون روزهای زیادی گریه کردم دچار حملات پانیک شدم ضربان قلبم همیشه بالاست و امروز ک از خواب بیدار شدم دیدم یکی از اَبرو هام سکه ای ریخته 

واقعا بریدم دیگه 

خدایا کجایی حق منو ازش بگیری 

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میتونستی رل نزنی یا دیدی بدرت نمیخوره زود کات میکردی اگ ادرس خونتو نداشت خرجش ی سیمکارت دیگه ب ...

اشتباه کردم 

هر بار خواستم جداشم با تهدید ب خودکشی و گریه و التماس نگهم داشت

2728
کاش شیش سال نمیموندی زود تر جدا میشودی  ولی اگه میخوای چند سال دیگه این حرفارو به خودت نزنی به ...

جداشدیم 

حالم بهتره اما چند شب خیلی خودمو سرزنش کردم امروز صبح دیدم ابروهام ریخته

حالام نفرینش نکنین دیگه😑

حتما روزهای خوب هم داشتین 

رابطه دو سر داره 

هر چی بوده متوجه دو طرف بوده اشتباه یا هر چی..

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
حالام نفرینش نکنین دیگه😑 حتما روزهای خوب هم داشتین  رابطه دو سر داره  هر چی بوده متوجه ...

الان هرکی طلاق میگیره شوهرش خیانت کرده این رابطه دوسر بوده؟؟؟

2740
الان هرکی طلاق میگیره شوهرش خیانت کرده این رابطه دوسر بوده؟؟؟

ما تو شرایط کسی نیستیم ولی نفرین درست نیست

عاشقانه شروع کردین دوستانه تموم کنین

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
ما تو شرایط کسی نیستیم ولی نفرین درست نیست عاشقانه شروع کردین دوستانه تموم کنین

اگه ب جمله اولتون اعتقاد دارین پس در مورد زندگی و رابطه من نظر ندید ممنونم🙏

اگه ب جمله اولتون اعتقاد دارین پس در مورد زندگی و رابطه من نظر ندید ممنونم🙏

بله معتقدم ولی بازم نفرین کردن خوب نیست 

انرژی منفی اش به خود آدم برمیگرده