2733
2734

سلام خانما

مامانم چند روزه وسط سرش درد میکنه و فشارش هم یکم بالا بود بردم بیمارستان ..اونجا ازش نوار قلبی گرفتن اسکن مغزی گرفتن آزمایش خون گرفتن گفتن خوبه چیزی نیست...فشارش هم پایین آوردن مرخص کردن....ولی همچنان سرش درد میکنه...گفتیم شاید سرما خورده...سه روزه حوله گرم میذاریم سرش که اثر نمیکنه...فردا وقت دکتر مغز و اعصاب داره...ولی شدیدا فکرم درگیره که از چی میتونه باشه...شما نظری دارید؟؟؟

میگرن

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

مامان من که وقتی فشارش بالا میشه سردرد میگیره قشنگ از روی سردرد میفهمه فشارش رفته بالا

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگرن

تا حالا هیچوقت بهش نگفتن میگرن ممکنه داشته باشه...هیچوقت هم سردرد شدید نداشت مگر اینکه سرما بخوره یا مشکلی باشه که اعصابش خورد بشه سردرد بگیره...62 سالشه..میترسم  

تا حالا هیچوقت بهش نگفتن میگرن ممکنه داشته باشه...هیچوقت هم سردرد شدید نداشت مگر اینکه سرما بخوره یا ...

انشالله که چیزی نیست توکل بر خدا

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)