2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هرشبی ک خواب ببینم فردا تعبیر میشه

نمونش این ک شب خواب خالمو میبینم فرداش ب صورت کاملن اتفاقی خالمو میبینم

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2728

اره

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊

من اره اما دقیقا اون خواب نه مثلا خواب دیرم تو ی جاییم که انگار قیامت شده ی زمین نصف شده بود مردم میریختن توی این دره و جنازه ها روی هم سگا از هرطرف بومیکشیدن حمله میکردن به جنازه ها که بعد اون اتفاقای تلخی برام افتاد

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
2740

رمضان پارسال خواب دیدم یکیو ک تو ایندمه میدونستم راجب ایندمه تو خواب یه اقایی بود اندام رنگ لباسشو قدش رو دیدم اینا بعد گذشت گذشت سه ماه بعدش همون اندام همون رنگ لباسو دیدم ک یکی پوشیده بود😐و کراش زدم روش😂😂😂ولی قیافه اش مشخص نبود تو خواب ولی تو واقعیت همون رنگ لباس همون کفشا رو پوشیده بود

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
من اره اما دقیقا اون خواب نه مثلا خواب دیرم تو ی جاییم که انگار قیامت شده ی زمین نصف شده بود مردم می ...

خوابا معمولا سمبلیک هستن به ما نشون داده میشن عینا خود اون اتفاق نمیبینیم

خوابا معمولا سمبلیک هستن به ما نشون داده میشن عینا خود اون اتفاق نمیبینیم

بله 

ولی خیلی دوس دارم خواب مادربزرگمو ببینم بهم از اینده خبر بده 

اما موفق نشدم 

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
رمضان پارسال خواب دیدم یکیو ک تو ایندمه میدونستم راجب ایندمه تو خواب یه اقایی بود اندام رنگ لباسشو ق ...

اره برای منم شده توی خواب ببینم یه غریبه رو بعد در واقعیت ببینمش

بله  ولی خیلی دوس دارم خواب مادربزرگمو ببینم بهم از اینده خبر بده  اما موفق نشدم

من راجب ایندم چیزایی دیدم ولی هنوز اتفاق نیفتادن ولی میدونم نشونه هایی از اینده بهم دادن

اره برای منم شده توی خواب ببینم یه غریبه رو بعد در واقعیت ببینمش

بعدش چیشد اون غریبه! 

من حتی فهمیدم در اینده دختر دار میشم! 😐😂کنار همین اقایی ک میگم دیدم ایستاده بود دختره بزرگسالیش بود فهمیدم ک دخترمه ولی اقاعه رو نفهمیدم کنارم بود فقط

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
2706