2733
2734
عنوان

پارنترم بخاطر من نمیره خونش

642 بازدید | 35 پست

سلامممم 

پارتنرم حساب نمیشه چون خواستگارم بود از اوا برای شناخت بیستر باهم در ارتباطیم 

ایشون برادر شوهر عممم میشه متاسفانه 😂💔

چون فقط مادر من از این ارتباط خبر داره خود پسره نخواست ک عمم بدونه 

عمم یادم فضول دو بهم زن ک حدو حساب ندارههههههههه

خلاصه رلم تو خونه ی عمم زندگی میکنه اونم به اجبار چون مادرش اینا توی ی شهر دیگن این بچه هم برای کار اومده شهر عمم اینا بهشم اجازه نمیدن ک ی خونه بگیره واسه خودش💔

خلاصه سرتونو درد نیارم عمم با دختر صاحبخونه رفیقه ی شب ک خونشون بودم اون موقع هنوز با برادرشوهر عممم حتی حرفم نمیزدم(من سالی ی بار میرم خونه عمم چون با شهرمون 3ساعت راه) ک

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این دختر صاحبخونه هم اونجا بود چون مشغول رنگ موی عمم بودیم نرسیدیم شام بذاریم اینم مهمون بود خونه عمم

خلاصه هرچی شوهر عمم اصرار کرد ک چی میخوای برم برات بگیرم هیچی نمیگفت بعد ک شوهر عمم داشت از در اتاق میرفت بیرون خیلی اروم دختر گفت برادرتو میخورم😐😐😐😐💔

نگو شوهر عممم شنیده بود برگشت گفت چی گفتین متوجه نشدم 

با کمال پروییی گفت اگه برادرتون بگیره میخورم 😐

هیچی دیگه بیچاره اونم پاشد رفت خرید اورد این کوفت کردددددد(اون موقع برادر شوهر عمممم عاشقم بود اما خب من به ذوی خودم نمیاوردم) 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤
2728
چقد پرروئه رلت..۲۴ خونه عمتع ناراضیم هس! از خداشم باشه برادرشوهرشو قبول کرده بیاد باش یه مدت زندگی ...

عزیزم رلم رفت خونه گرفت واسه خودش این عمه خانوم من خودشو زد به غشو ضعف ک وایییی چرا رفتی خاک به سرم ابرومو بردی بیچارم کردی الان مادرشوهرم از چش من میبینه به زور خونه رو پس دادن

تازه این خرج اونارو میده در هفته دو بار غذا سفارش میده مرغو گوشتو برنج میگیره 

منفعت داره براشون 

خلاصه اینا گذشت ک ما باهم رفتیم تو رابطع 

الان امشببببببب اون دختر خونشون دعوته اینم لج کرده نمیرم الان ی هفتست ک نرفته خونه 

عممم خیلی رو مخو اعصابشه مدام گوشیع رلمو چک میکنه با اینکه ۲۴سالشع هاااا بچه هم نیست همش تو گوشیه رلم فضول میکنه 

چیکار کنم؟! 

این دختر صاحبخونه هم اونجا بود چون مشغول رنگ موی عمم بودیم نرسیدیم شام بذاریم اینم مهمون بود خونه عم ...

دخترِ به تمام تر زد ، خواست جمعش کنه بدتر شد🤣

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2740

هر سریم این دختر صاحبخونه دعوت خونشون عمم زنگ میزنه به رلم  ک بیا خونه خوراکی بگیر پیتزا بگیر کوفت بگیر درد بگیررر اینم هرسری میگه نمیگیرم کوفتو بخوره گوشیشم خاموش میکنه 🤦🏻‍♀️

خلاصه اینا گذشت ک ما باهم رفتیم تو رابطع  الان امشببببببب اون دختر خونشون دعوته اینم لج کرده ن ...

رلت یه پسر پخمه گاگول بی عرضه ست الان مادر نمیتونه گوشی پسر ۲۴ ساله شو چک کنه چه برسه به زن داداش 

دخترِ به تمام تر زد ، خواست جمعش کنه بدتر شد🤣

عاشق رل منه😐💔رلم میگه اگه زیاد اصرار کنی برم خونه زنگ میزنم بهت جلوی عمت میدم دستش حالشو بگیر 😐خدایا منو سیب زمینی کن چه گیری افتادم 

خلاصه اینا گذشت ک ما باهم رفتیم تو رابطع  الان امشببببببب اون دختر خونشون دعوته اینم لج کرده ن ...

خونه بگیره جدا بشه ، هر چقدم اصرار کردن برگرده حرف کسیو گوش نکنه.‌البته اینجوری بیشتر درآمدش میره برا اجاره و خورد و خوراکش

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

بیچاره عمت 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706