2733
2734
عنوان

احتمالا حاملگی

181 بازدید | 12 پست

سلام بچه ۱۰ روز پیش رابطه داشتم کاندوم پاره شد بلافاصله خودم شستم و قرص اورژانسی مصرف کردم اما قرص زیاد مصرف کردم دوتا ۱.۵ و0.75 عرض دو روز این قرص ها خوردم الان متوجه شدم لک دارم مثل پریودی وعده پریودیم نیست باید ۱۷ پریود بشم یعنی ۱۰ روز دیگه امکان بارداری وجود داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه معلوم نیست پریودیه یا حاملگی دو روز بعد از رابطه شروع تخمک گذاریم بود دیروز تموم شده 

ببین وقتی این قرص هارو میخوری تا ۱۴ روز بعدش باید حالت پریودی رو داشته باشی الانم برای همینه لکه داری

اخه معلوم نیست پریودیه یا حاملگی دو روز بعد از رابطه شروع تخمک گذاریم بود دیروز تموم شده 

گلم اگه پریود نمیشدی حامله بودی الان حامله نیستی خیالت راحت ولی تاریخ پریودت بهم ریخت

قرصی که خوردی حالاحالاها زجرت میده تا بدنت ب روال عادی برگرده زمان میبره 

احتمالا تاثیرقرصه

و اینکه موعدمون ی روزه منو شما

شماکه نینی نمیخوای

ولی واسه من دعا کن لطفا...

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
2738
گلم اگه پریود نمیشدی حامله بودی الان حامله نیستی خیالت راحت ولی تاریخ پریودت بهم ریخت

والا اصن معلوم نبود چی بود، فعلا که قطع اما خیلی ترسوندم چیزی هم نبود بگم حامله میشم خیلی زود هم پیشگیری کردم 

قرصی که خوردی حالاحالاها زجرت میده تا بدنت ب روال عادی برگرده زمان میبره  احتمالا تاثیرقرصه و ...

خیلی وقت پیش هم اینجور شد ۵روز انداختم عقب تا چند ماه طول کشید که پریودیم بیاد رو تاریخ اصلیم هرسری یک روز میومد عقب ،به نظرتون نیاز نیست بی بی چک بزنم فعلا نمیتونم برم دکتر 

خیلی وقت پیش هم اینجور شد ۵روز انداختم عقب تا چند ماه طول کشید که پریودیم بیاد رو تاریخ اصلیم هرسری ...

بیبی هم بزنی جوابش منفیه چون هنوز ب موعدتم نرسیدی چ برسه ک عقب انداختن...

نیاز نیس ب نظرم 

بابت قرصایی ک خوردی باز بدنت روال عادی خودشو ازدست میده و زمان میبره تامنظم شه

انقد اورژانسی نخور

بجاش از ی روش مطمئن تر استفاده کن  .ب بدنت انقد صدمه نزن

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...