2737
2734

نه حالا که حق انتخاب داری نور طبیعی رو از الویت هات قرار بده فقط منی که خونه م کم نوره میدونم چقدر بده خونه بدون نور طبیعی

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

بسته به جیبتون داره

و ببین میشه قسمت بالای دیواراشونو که مثلا به پذیراییه حالت پنجره عرضی در بیاری

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه حالا که حق انتخاب داری نور طبیعی رو از الویت هات قرار بده فقط منی که خونه م کم نوره میدونم چقدر ب ...

یعنی نور گیر از بالا پشت بام هم داشته باشه بهتره یا اینکه منظورتون اینه فقط پنجره داشته باشه؟

یعنی نور گیر از بالا پشت بام هم داشته باشه بهتره یا اینکه منظورتون اینه فقط پنجره داشته باشه؟

پنجره منظورمه که آفتاب بیاد داخل اتاق هم انرژی میده هم میکروب ها رو از بین میبره 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
نورگیر ندارن یعنی چی؟ یعنی هیچ دریچه و پنجره ای به جایی نداره؟ یا نور مستقیم ندارن ولی دریچه به فضای ...

عزیزم یعنی دوتا اتاق خواب که داره هیچ دریچه و نور گیر به بیرون نداره .پنجره هم نداره فقط درب ورودی داره

2738
عزیزم یعنی دوتا اتاق خواب که داره هیچ دریچه و نور گیر به بیرون نداره .پنجره هم نداره فقط درب ورودی د ...

چجوری ساختن پس ؟شهرداری پایان کار نمیده که 

اتاق خواب‌ها یا باید از خیاط خلوت یا از کوچه یا خیابون یا حیاط جلویی نورگیر داشته باشن 

عزیزم یعنی دوتا اتاق خواب که داره هیچ دریچه و نور گیر به بیرون نداره .پنجره هم نداره فقط درب ورودی د ...

نه اصلا نخر

نمیشه همچین اتاقی رو تحمل کرد افسردگی میگیرین....

اتاق باید نور و تهویه داشته باشه، انباری که نیست، من اصلا نمیدونم چطور بهش پایان کار دادن!

اگه به نورگیر ساختمون پنجره داشت اشکالی نداره، مخصوصا اگه طبقه آخر باشه به پشت بوم نزدیکه حتی نور و آفتاب هم ممکنه از فضای نورگیر داشته باشه نسبت به طبقه های پایین...

ولی بدون پنجره اصلا ....

ماهم داریم میسازیم دوتا از اتاقامون نور طبیعی نداره منتها دربهاشون فریمشون بالاشون شیشه خوره  دوس نداشتم کامل کیپ باشه حس خفگی بده بلاخره بالای درب یه نور رد و بدل میشه

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)