2733
2734

علت خاصی داره این وضعت؟شاید تحت تاثیر بقیه قرار گرفتی یا اتفاقی برات افتاده... ولی بدون اگه خدا نبود زندگی خیلی بی معنی میشد. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
علت خاصی داره این وضعت؟شاید تحت تاثیر بقیه قرار گرفتی یا اتفاقی برات افتاده... ولی بدون اگه خدا نبود ...

بخاطر سختیایی ک کشیدم ....و همیشه خدارو صدا زدم ...بقران به همه چی شک کردم ...اصلا ی مدته دست و دلم نمیره ب نماز ...حتی ب ی آیه قران 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر سختیایی ک کشیدم ....و همیشه خدارو صدا زدم ...بقران به همه چی شک کردم ...اصلا ی مدته دست و دلم ...

من خودم خیلی آدم معتقدی به این چیزا نیستم ولی میدونم که خدا بنده هاشو با سختی امتحان میکنه تا به درجات بالا برسونه. به این فکر کن که بیشتر راهو رفتی و رسیده به غول مراحل آخرش. مراحل اولو که همه رد میکنن ولی اگه تو الان به خدا ایمان داشته باشی از بقیه جلوتری. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
2731
من خودم خیلی آدم معتقدی به این چیزا نیستم ولی میدونم که خدا بنده هاشو با سختی امتحان میکنه تا به درج ...

سختمه خیلی سختمه🥺💔اصلا دلم ب نماز نمیره ...میگم همه چی الکیه ...ایهمه خوندم همش عذاب نخونم ببینم چی میشع

سختمه خیلی سختمه🥺💔اصلا دلم ب نماز نمیره ...میگم همه چی الکیه ...ایهمه خوندم همش عذاب نخونم ببینم چ ...

میدونم عزیزم که خیلی سخته. من از زندگیت خبر ندارم ولی وقتی تو تا الان حالا به هر دلیلی نماز و قرآنت سر جاش بوده حیف نیست که الان بزاریش کنار؟ به این فکر کن که زندگی راحت مثل خواب میمونه آدمم نمیتونه همیشه بخوابه که. ❤️