2737
2734

بااین دستهای آموزشی ، بچه هاهم سرگرم میشن وبازی میکنن هم جمع وتفریق روراحت یاد میگیرین. 

طرح ورنگشم به سلیقه شما قابل تغییره.

کارهای دیگه ای هم دارم‌که میتونین توپیجم ببینین

@gift_alephba

یابه این آدرس توایتا پیام بدین که توکانال ادتون کنم .

@Nika0077

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی چه خوشگلن🥹عزیزم خودت درست کردی؟؟؟

ممنون عزیزم. بله😊

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
2728
ممنون عزیزم. بله😊

واااااای چه هنرمند آفرین عزیزم ماشاااااااالا 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

دورت بگردم من سی سالمه مجردم

خواهر زاده و اینا ندارم

بعد اطرافمم کسی نیست که اینارو به بچه‌اش هدیه بدم 

هوس کردم یه جفت برا خودم بخرم 

چقدره پولش

به دردم میخوره به نظرت؟؟

واااااای چه هنرمند آفرین عزیزم ماشاااااااالا 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 دورت بگردم من سی سالمه مجردم خ ...

آحی عزیززرم😅😘😘

ولا چی بگم؟ به درد خودت که نمیخوره مگخ اینکه همینحوری خودتو باهاش سرگرم کنی😅قابل شمارونداره عزیزم.

پس اگه دوست داشتی پیح اینستا یا کانال ایتامک فالو کن مطمنم خیلیی ازکارام خوشت میاد😍

چشششم عزیزم ممنون ازت🤗🤗🤗🤗😍😍😍

قرربونت.ممنون ازشما😘😘

2740