2733
2739
عنوان

بچه گربه

159 بازدید | 31 پست

سلام بچها 

سه روز پیش یه گربه تو حیاط خونمون ۴ قلو زاییده

بعد از ظهر زاییدنش رفته بیرون و هنوزم نیومده 

میخام ازشون مراقبت کنم ولی نمیدم چجور شیری بهشون بدم و برا مراقبتشون چیکار کنم لطفاً کمکم کنید آخه خیلی نازن دلم نمیاد بیرونشون کنم🥲

اینجام مغازه ایی چیزی نیست که غذای گربه و اینا داشته باشه

شیر بدون لاکتوز خوبه براشون و سعی کن جاشون رو گرم نگه داری اگه شهرتون سرده و صد البته سعی کن بهشون دست نزنی که بوت روشون نمونه. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی دردسر داره،شیر مخصوص از پتشاپ باید بخری با شیشه مخصوص شبانه روز سر ساعت بهشون شیر بدی،تازه پی پی هم نمیتونن بدون کمک انجام بدن باید پنبه با اب گرم خیس کنی انقد بمالی ب مقعدشون تا پی پی کنن،بعدم ببری چکاب واکسن بزنی وگرن تلف میشن

آن را که وفــا نیست، زِ عالـم کم باد...
2740

ببین باید شیر بدی 

خودشون هنوز بلد نیستن دستشویی کنن 

باید با دستمال التشون و ماساژ بدی بعد 5 ثانیه دستشویی میکنن 

اگه شیر بدی شکمشونو خالی نکنی میترکه مثانشون 

من خودم بچه گربه بزرگ کردم 

احتمالا مامانشون شبا برمیگرده شما نمیبینید 

ایمان دارم که حواست بهم هست خدا❤️😊
اینجا مغازه ایی نیست که مخصوص غذای حیوونا باشه  شیر پاستوریزه بدم اشکال داره؟؟

شیر پاستوریزه خوب نیست زیاد ولی میتونی بدی با سرنگ مخصوص یا اگه نبود سرنگ معمولی تند تند شیر بده اگه پوست پشت گردنشون بگیر شیر بده بعد تو همون حالت مدفوع و ادرارشون بگیر 

ایمان دارم که حواست بهم هست خدا❤️😊
2706