2733
2734
عنوان

نزول هست به نظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله نزوله. از اون مهمتر از کجا معلومه پولتونو نخوره. این مبلغ رو بابت پول پیش خونه بدین

ماهی دو تومن قسط واممه و من ندارم بدمش رهن خونه هم براش کافی نیست .... رفتم پنج تومن لباس آوردم توی خونه بفروشم کسی نبرد

باید با یه کار بلد که خم و چم رو میدونه و کلاه سرتون نمیذاره پولتون رو بدید. شاید طرف ۵۰ بذاره و شما ۵۰ ولی ۸ تومن سود بکنه باید ۴ و ۴ سود  تقسیم بشه چون سهمتون برابر

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 

استارتراگه خواستیدپولوبدیدبه طرف حتماحتماچکی چیزی ازش بگیریدویه چیزمثل قولنامه بنویسیدکه بعدا دبه نکنه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2738
ماهی دو تومن قسط واممه و من ندارم بدمش رهن خونه هم براش کافی نیست .... رفتم پنج تومن لباس آوردم توی ...

بهرحال مبلغ مشخص نزوله. بگین تو ضرر هم شریکین طرف همش میگه ضرر کردم. خیلیا هم اینجوری پولشون خورده شده. چون اصلاً امکان ندارد ۵۰ تومان ماهی ۳ تومان سودش باشه. طرف براتون دون پاشیده

2706