2737
2739
عنوان

نزول هست به نظرتون

368 بازدید | 52 پست

سلام بچه ها من اجاره نشین هستم و ماشین و اینا هم ندارم با دو تا بچه ی دوقلو و خرج بالا .... کار شوهرم درآمدش زیاد نیست که خرجمون رو بده و توی رهن خونه دو ماه دیگس موندیم .... الان خودم ۵۰ تومن وام گرفتم شوهرم میگه بدیم دست یه نفر که خرید و فروش ماشین میکنه تا ماهی سه تومن سود بده به نظرتون نزول ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه نزول نمیشه 

سودشه دیگه 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

نزول نیست ولی یهودیدی مثل ماطرف فرارکردوهمین پولت هم ازدستت میره

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2738

نزول نیست 

انجام بدین چاره دیگه ای هم نیست

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
2706