2733
2734

بگو چ زخمیه و کجاته راهنماییت کنم 

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عسل بزن فقط عسل طبیعی

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

منم زخمام‌خیلی دیر خوب میشه با اینکه یک هفتست بخیه هامو کشیدم ولی هنوز لبه هاش زخمه و خوب نشده پماد ترمیم کننده هم استفاده میکنم هیچی ب هیچی دو روزه فعلا دارم عسل میزنم ببینم چی میشه

2740
منم زخمام‌خیلی دیر خوب میشه با اینکه یک هفتست بخیه هامو کشیدم ولی هنوز لبه هاش زخمه و خوب نشده پماد ...

قرص اناهیل بخور گلم ترمیم کننده زخم و از بین برنده التهاب 

منم بیست روزه سزارین کردم دوتا از بخیه هام باز بود این قرصو مصرف کردم تاثیرش عالی بود خداروشکر

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
اونو میزنم ولی میخوام سریع تر خوب شه

برای پیرسینگ فقط تتراسایکلین استفاده میشه

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
قرص اناهیل بخور گلم ترمیم کننده زخم و از بین برنده التهاب  منم بیست روزه سزارین کردم دوتا از ب ...

اتفاقاً قبلا برای کبودی و التهاب مصرفش میکردم عصاره آناناس داره اصلا یادم نبود دستت درد نکنه میخرم 😘

پیرسینگ

خب باید اناناس بخوری 

پماد ترمیم کننده بزنی روزا 

شبا هم تا صب یکم عسل بهش بزن 

زود زود خوب میشه

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶
2706