2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجاش  

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
2731

دقیقا موقع عصبانیت قرمز میشن 

مثل بازیگر ایرانی ها با ناز گریه نمیکنن و نگران زشت شدن نیستن موقع گریه 

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!

پس فیلمای آمریکایی و ندیدی خواهر 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
دقیقا موقع عصبانیت قرمز میشن  مثل بازیگر ایرانی ها با ناز گریه نمیکنن و نگران زشت شدن نیستن مو ...

الان بازی هدیه تهرانی بده؟ یا الناز شاکر دوست تو ابلق هوتن شکیبا  مهتاب کرامتی ترانه علیدوستی صابر ابر طناز طباطبایی  خسرو شکیبایی بازی اینارو ندیدی شما

2740