2733
2739

بچه ها من بابام خیلی خوب و مهربون بود همیشه از بچگی بهترین امکاناتو واسه من فراهم کرد و الان ماهیانه اندازه حقوق یه کارمند بهم پول میده ولی مودیه

جدیدا هم همش چون من داشنگاه رشته ای که اونا میخوان رو فعلا نرفتم بخونم (البته سال دیگه حتما میرم میخونم ) 

همش میگه یک سال پیش منی نهایتا شوهرت میدم

یا تو حرفاشون همش میگن میری از این خونه

روانم رو بهم میریزن دوست دارم برم هیچوقت برنگردم میدونم الان میگین مستقل شو خودمم همبن قصدو دارم ولی مگه با یک کار دانشجویی چقدر به من حقوق میدن که بتونم از این خونه برم یه خونه واسه خودم بگیرم که این حرفارو نشنونم

از ازدواج هم متنفررررم دوست ندارم بخاطر فشارای روانی اینا از بیفتم تو چاه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه ولی من دوست دارم با کسی که دثستش دار م زمانی که به استقلال رسیدم و ثبات داشتم ازدواج کنم نه اینط ...

چ خوب ک اینطوری فکر میکنی 

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚

پدر و مادرا از این حرفا میزنن به منم میگن یا میخندم یا با شوخی جوابشون و میدم و میگم ان شاء الله به وقتش. به دل نگیر به نظرم

حال خوب می‌خواهی؛ رها کن هر چه که تو را می آزارد و خود را به خدا بسپار♡
2738
نه ولی من دوست دارم با کسی که دثستش دار م زمانی که به استقلال رسیدم و ثبات داشتم ازدواج کنم نه اینط ...

خب با مادرت حرف بزن بگو من حس میکنم شما میخواید منو بندازید بیرون خیلی حس بدیه احساس نا امنی میکنم  و از احساساتت بگو به جفتشون یکمم گربه کن در نهایت بگو من نمیگم ازدواج نمیکنم ولی الان نه و وقتی کسی دیدم که صلاحیت داشت از نظر خودم 

بگو این حرفاتون منو فشار عصبی میده و شبا خوابای بد میبینم و یکم اغراق کن 

حرف بزن تا متوجه اشتباهاتشون بشن

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
خب با مادرت حرف بزن بگو من حس میکنم شما میخواید منو بندازید بیرون خیلی حس بدیه احساس نا امنی میکنم & ...

اره باید همین کار رو کنم چون واقعا روانم بهم میریزه

اره باید همین کار رو کنم چون واقعا روانم بهم میریزه

خب اول حرف بزن باهاشون و همهههه حرفاتو حتی شده با اغراق بگو اونوقت اگر تغییر نکردن خودتو ناراحت کن 

ماها خیلی بدیم ،قبل از حرف زدن درباره اش به ذهنمون فشار میاریم و مریض میکنیم خودمونو

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)