2733
2734
عنوان

می‌خوام درخواست طلاق بدم لطفا بیاین کمک؟

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 56 پست

اول با خودت رو راست باش، تکلیفتو از زندگیت بدون ببین شرایتت خیلی سخت و تنگنا نیست برگرد سر زندگیت حالا با یکی که واسطه بشه ولی دیگه خونتو ترک نکن شوهرتم قانع کن برید مشاوره، اما اگه غیر اینه و شوهرت بساز نیست تا بچه نداری برو دادگاه و بقیه مسائل که تهشم جداییه، چون وقتی طرفین نخان مشکلو حل کنن یعنی هر چی قانون بگه، دقیقا عین ماله من، ولی من از جداییم مطمئنم و دارم روال قانونو میرم فردا هم میرم مهرمو بزارم اجرا و از تصمیم خودم مطمئنم 

سلام عزیزم

چرا اینقد عجولی،برای این میگم چون میدونم زندگیت دوست داری

یه مدت هیچکاری نکن،اصلا وابدا هم به شوهرت پیام نده،هرچه بیشتر سمتش بری خودش میگیره

من الان دوماهه که بعد یسال قهر برگشتم خونه خودم،شوهر من هزار بار ازشوهر تو بدتر بود،پیش همه هم گفته بود نمیخوام وفلان

اما من میگفتم اون منو گذاشت خونه پدرم،خودش هم بره در خواست بده

من با کم محلی وبی توجهی ادبش کردم،بخدا با وجود شرایط مالی افتضاح پدرم وخودم

حتی برای نفقه هم اقدام نکردم

آخرش که فهمید نمیتونه بی مهریه منو طلاق بده

اومد دنبالم و تا حدی عاقل شده

بخدا خونه پدرم بودم وکار خاصی هم نداشتم.توباز خوب شغل ودرآمد هم داری

علت برای چیه?

بشین بخور،بخواب

سرکار برو

تفریح کن

بزار اون خسته بشه

بزار ترس به جون اون بیفته

هرکی رو هم دیدی که فک میکنی بع گوش شوهرت میرسونه،بگو دیگه نمیخوامش،برام مرده

اصلا هم برام مهم نیست طلاقم بو

ده یانه،خونه پدرم دارم کیف میکنم.....

یکم باهوش و زرنگ باش

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول با خودت رو راست باش، تکلیفتو از زندگیت بدون ببین شرایتت خیلی سخت و تنگنا نیست برگرد سر زندگیت حا ...

خب خوبه شما از جداییت مطمئنی که میری مهریتو می‌زاری اجرا می‌دونی تکلیفت جداییه 

ولی من نمی‌دونم تکلیف چیه برم مهریمو بزارم اجرا به نظرم همه چی بدتر میشه ولی می‌خوام درخواست طلاق بدم که بره شورا شاید سازش کردیم اگه سازش نکرد دیگه تکلیفم مشخص میشه

مهریمو بزارم اجرا تهش چی میشه به نظرت؟

چیزی بنامش هست؟مهریت بالاس؟

شاید دیگ کوتاه بیاد بگ ن بریم سر زندگیمون

آخه دو ماهه اگ میخواست ک زودتر میومد دنبالت پیامتم ک جواب نداد پس میخواد از مهریه دربره. گولشو نخور ک گفته مهریه رو میدم

اگ طلاق نمیخواد پس دردش چیه

طلاق نمیده دنبالتم نمیاد منطقی نیس

یکمم شما اذیتش کن،محکم باش تا بیاد جلو

۲ماه صبر کردی چیزی نشد. قاضیم ک گفته برو دنبالش نیمده

مهریتو بزار اجرا اوضاع بدتر این نمیشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
خب خوبه شما از جداییت مطمئنی که میری مهریتو می‌زاری اجرا می‌دونی تکلیفت جداییه  ولی من نمی‌دون ...

اخه عزیزم درخواست طلاق از جانب شما باید مستند داشته باشید وگرنه درخواستتون رد میشه، تو اینجور مواقع اهرم فشار فقط مهریس 

سلام عزیزم چرا اینقد عجولی،برای این میگم چون میدونم زندگیت دوست داری یه مدت هیچکاری نکن،اصلا وابدا ...

آخه اینجوریم نمیشه.یک سال قهر بودی

فاصله بین زنوشوهر جدایی میندازه.از هم دور میشن

از کجا معلوم یک سالی ک نبودی شوهر دنبال زنای دیگ نبوده هرکار خواسته کرده شاید خیانت کرده بعد درد ناچاری مهریه اومده دنبالت

خب همون اول مهریتو میزاشتی اجرا

فاصله باعث میشه علاقه ها از بین بره، اینجوریم فایده نداره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام عزیزم چرا اینقد عجولی،برای این میگم چون میدونم زندگیت دوست داری یه مدت هیچکاری نکن،اصلا وابدا ...

از طرف خونوادم تحت فشارم همش میگن جمعش کن این وضعیتو میگن یا خودت پاشو برو خونت یا برو مهریتو بزار اجرا 

خودمم از این بلاتکلیفی واقعا خسته شدم و اصلا نمی‌دونم راه درست چیه واقعا

خب حالا سازش بشه که چی بشه ؟!

دوباره اوضاع همین 

طبق حرف خودتون همه هم می شناسند شماها رو 

یک قدم اصولی بردار مثل مشاوره یا تمومش کن 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
2740
چیزی بنامش هست؟مهریت بالاس؟ شاید دیگ کوتاه بیاد بگ ن بریم سر زندگیمون آخه دو ماهه اگ میخواست ک زود ...

بخدا دیگه موندم چیکار کنم

اینجا هرکسی یه چیزی میگه دیروز همه گفتن مهریتو بزاری اجرا دیگه باید قید زندگیت رو بزنی الان شما میگی مهریتو بزار اجرا 

من واقعا سردرگمم 

آخه قصدم جدایی نیست مهریمو بزارم اجرا😔

قبول ندارم زندگی کی ایجور شد تا اخرم اگه ادامه دار باشه با دلسردی و عذابه و فقط تحمله و عشق توش نیست بهتره چیزی که حال و احساس ادم رو خراب میکنه هرچه زودتر تموم شه

تاپیک های قبلی ات رو خوندم و متاسفم که توی این شرایط قرار گرفتی. فقط خواستم بگم به نظرم قبل از هر تصمیمی با یه مشاور خوب صحبت کن. اگر همسرت اختلال شخصیت خودشیفته داشته باشه کلا مدل رفتارت باهاش باید متفاوت باشه. چه بخوای به زندگی مشترک برگردی و چه بخوای جدا بشی بهتره اول از این موضوع مطمئن بشی که واقعا اختلال شخصیت داره یا نه.

ارتباط بدون خشونت (nvc) یک تکنیک برای برقراری ارتباط موثر و درست با دیگرانه که من بهش میگم معجزه‌ی nvc 😊
خب حالا سازش بشه که چی بشه ؟! دوباره اوضاع همین  طبق حرف خودتون همه هم می شناسند شماها رو&nbs ...

خب اگه سازش کردیم میگم باید بریم مشاوره همینجوری الکی که برنمی‌گردم اول می‌خوام بدونم دلش با زندگی هست یا نه اگه هست تلاش کنیم بریم مشاوره اگه نیست تمومش کنیم

2706