2733
2734
عنوان

این اتفاق افتاده براتون؟

113 بازدید | 10 پست

که برای یه سری از اهدافتون مسخره بشید؟

یا بهتون بگن بلند پروازی؟

می‌دونم بعضی از افراد در کشور ما موفقیت رو تا یه حد خاصی میبینن مخصوصا افرادی که خودشون موفقیت خاصی در زندگی ندارن.

و نباید به حرفاشون گوش کرد.

ولی واقعا حرفاشون ازار دهندست؛ شما تجربه شو داشتید؟

🇦🇪🇲🇦🇺🇸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره و اتفاقا همونا باید بشن پله های موفقیتت و بشینن اون بالاها نگات کنن اینارو بهشون میگن حسود به اینا انگیزه ام میگن که وقتی رسیدی بزنی تو دهنشون

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
2731

قبلنا در یک این بودم یه آدمایی رو متقاعد کنم 

ولی با دیدگاه الآنم یه مدرک لیسانس از دانشگاه بدرد نخور دارن خودشون رو هم پ ا ره میکنن که یه شغل معمولی داشته باشن و نمی‌رسن بهش

چرا نظر این آدما مهم باشه

اگه یزرگ بشی مغزت قوی میشه و هر چیزی رو اهمیت نمیده پس زودتر بزرگ شو

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740
تقصیر دیگران نیست که مسخره میکنن تقصیر ماس که اهدافمون رو بهشون میگیم

متاسفانه این قضیه بازم تقصیر  ما نیست 

وقتی در جامعه ای هستی که با انجام یه کار همه آدما باخبر میشن و به هم خبر میدن دریغ از اینکه چیزی رو زندگی اون ها تغییر بده یا اصن تاثیری داشته باشه این قضیه تقصیر بقیه ست.

🇦🇪🇲🇦🇺🇸