2737
2734
عنوان

برای تیر امیدی هست؟

109 بازدید | 15 پست

من امسال اصلا خوب نخوندم شاید سر جمع 20.30 روز خونده بودم 

امروز جوابامو با کلید ها چک کردم اینا میشد 

20 شیمی 

26 زمین 

11 زیست 

2 فیزیک 

0 ریاضی 

یا رو نهایی تمرکز کنم فقط 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره هیچوقت نا امید نشو و بیشترم رو نهاییات تمرکز کن تاثیرشون خیلی مهمه ی سوال درصدای خام کی میاد خب ...

فکر میکنم گفتن آخر خرداد ولی جای دیگه ای هم دیدم نوشته بود تیر

2731
2738
زیاده اصلا از نهایی غافل نشو واسه کنکورم فکر کنم دوازدهم سهم بیشتری داشته باشه بخون حتما

ولی من دیدم تو زیست سهم دوازدهم کم شده چنتا آزمونی ک زده بودم همشون اگه زیست 12 میزدی فقط نهایت 20درصد میزدی 

ولی من دیدم تو زیست سهم دوازدهم کم شده چنتا آزمونی ک زده بودم همشون اگه زیست 12 میزدی فقط نهایت 20در ...

نمیدونم من کنکوری امسال نیستم ولی پارسال که ۴۰ درصد بود من تراز معدلم بالا تر دراومد و تراز کلمو بالا کشید نهاییو جدی بگیر

ارهههه حتممااا..ببین نهایی رو خوب خوب خوب خوب جمع کنی اونجا رو 19 به بالا بشی،ی میانگین درصد 35داشته باشی اوکیهه،40درصد سوالات کنکور از دوازدهمه،کنکور امروزو دیدی؟؟اگه دوازدهم رو مفهومی بلد بودی میتونستی حداقل حداقل 25تا30بشی ..حداقل میگماا،منم خودم خیلی خوب امادگی نداشتم

ولی خب فهمیدم متن کتاب خییلی مهمهه باید بیشتر تمرکز کنم ،هرچند مشاورم از اول کار میگف من نفهم گوش نمیکردم بهش

همیشه فوتبال رو به فیلم و سریال ترجیح دادم ،همدمم توپم بوده ،عشقم فوتبال،اگه دوست داشتین سوال فوتبالی بپرسین جواب میدم:))))))))))))))

میتونم بپرسم سطح امادگیتون چطور بوده برای کنکور امروز؟؟

همیشه فوتبال رو به فیلم و سریال ترجیح دادم ،همدمم توپم بوده ،عشقم فوتبال،اگه دوست داشتین سوال فوتبالی بپرسین جواب میدم:))))))))))))))
2706