2733
2739

وگرنه مگه میشه ادم عین خیالش نباشه ذره ای وابستگی نداشته باشه!

ولی کلا خوش به حال ادمایی که وابسته نمیشن

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیقا همین جوریه 

کسی که باب میلت باشه 

همش دنبالشی 

پیگیرشی 

کلی قربون صدقش میری 

ذوق میکنی 

دوس داری همش باهاش حرف بزنی 

اگه غیر ایناست باب دلش نیستی باب دلت نیست 

فسقلی های من پرهام و رُهام
2740
دقیقا همین جوریه  کسی که باب میلت باشه  همش دنبالشی  پیگیرشی  کلی قربون صدقش ...

و متاسفانه تو رابطه بودن با ادمی که باب دلت نیست اصلا هیچ لذت و خوشی نداره

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
راز وابسته نشدنت چیه به منم بگو

این که احساسات رو کنار بذاری و اعتماد نکنی... نه اینکه بدبین باشی اما بدونی هر کسی میتونه در کسری از ثانیه از زندگیت بره بیرون... هرررر کسی... بدون استثنا... 

خب اگه آدمت رو پیدا کنی  عیبی نداره  از یه نظرم خوبه  میتونی زندگی عاشقانه ای داشت ...

به شرطی که اونم همینطور باشه وگرنه ادمی که یکطرفه پیگیر باشه جالب نیس و اذیت میشه

و متاسفانه تو رابطه بودن با ادمی که باب دلت نیست اصلا هیچ لذت و خوشی نداره

آره 

اصلا نمونید 

وقتی باب دلت نیست 

اشتباهه محض 

مخصوصا اگه ازدواج کرده باشی که دیگه فاجعه 

البته متاسفانه درصد زیادی از همجنسای ما بی توجه به این قضیه بله میگن و میرن تو زندگی و آخرشم بهم میخوره و زندگی جهنم

فسقلی های من پرهام و رُهام
من خودم تو زندگیم به جز یک نفر به هیشکی وابسته نشدم فقط  به حیوونا سگ جوجه اردک و..‌ وابسته می ...

فقط به شریک احساسی و پارتنرم اگه علاقه داشتم باشم بهش وابسته میشم وگرنه هیچکی.

2706