2733
2734
عنوان

عسل شرکتی تو بارداری مجازه؟

88 بازدید | 17 پست

خانوما من ۷ماه و نیم هستم سرما خوردم میخوام عسل آبلیمو یا عسل و شیر بخورم ،میترسیدم عسل طبیعی بهداشتی نباشه از این شرکتیا که شبیه سس موشکیه گرفتم ،بنظرتون خودنش موردی نداره؟ این شرکتیا عسله یا قند وشکر؟

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای وزن گرفتن بچه‌م ماه پنجم به بعد روزی یه قاشق مربخوری عسل میخوردم خیلی هم موثر بود

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حتی اونایی هم که از خود زنبور دار میگیریم اکثرا قند و شکره اینارو که خدا میدونه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
چقدر سخت می‌گیرید

آخه استراحت هم هستم طول سرویکسم کم شده خیلی میترسم از زایمان زودرس🥲 این وسط سرما هم خوردم گلوم اذیت می‌کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
آخه استراحت هم هستم طول سرویکسم کم شده خیلی میترسم از زایمان زودرس🥲 این وسط سرما هم خوردم گلوم اذیت ...

چی بگم سخت میگیری خواهر

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ویتامین سی جوشان بخور سریع خوب میشی منم باردارم سرما خوردم ویتامین سی خوردم خیلی تاثیر داشت عسل هم ن ...

همون ویتامین سی پرتغالی ساده ها؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من برای وزن گرفتن بچه‌م ماه پنجم به بعد روزی یه قاشق مربخوری عسل میخوردم خیلی هم موثر بود

اهان ممنونم ،میخورم پس 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من تو بارداریم کلی عسل خوردم مگه ضرر داره؟

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
من تو بارداریم کلی عسل خوردم مگه ضرر داره؟

والا یکی میگف سقط میکنه ،یکی میگف یه باکتری‌ای داره برای جنین مضره ،ادم نمیدونه به حرف کی باشه 

تو همین نی نی سایت کلی نظرای مختلف هست آدمو میترسونن😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706