2733
2739

حالا همه نهههه

این همه میبینیم همشون منم!

من ک رژ و ریمل و ضد افتاب رنگی میزدم

جلو بقیه هییییچیییی نبودم هیچی! بقیه همه در حد پاتختی

تازه بعضی وقتا جا ریمل خط چشم کوتاه میکشیدم( چون ریمل میزنم مژه هام میریزه🥲🥲)

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کرم مرطوب کننده و ضد آفتاب دوستان لوازم آرایشی نیست همیشه باید استفاده کنید  من دانشگاه میر ...

دقیقا برام سواله بدون ضدآفتاب و هیچی ک بدتر داغون تر میشه پوست

کاربری دست دوتا دوست مشترکه😇
ریمل که بیشتریا ریزش میارن‌ رژ هم ترکیبات شیمیایی که ذره ذره وارد بدن میشه آره ضد آفتاب خیلی خوبه‌

چی بگم 

جالبه ک کسی آرایش نمیکنه اینجا

2738
چی بگم  جالبه ک کسی آرایش نمیکنه اینجا

تو دستشویی ها همه کسایی که تمدید ارایش میکنن

کانتور

کانسیلر

رژ 

مداد لب 

سایه

شاین

هایلایتر

خط چشم و ربمل و رژ و برق لب 

و در نهایت پودر فیکس

همشون منم😂😂😂😂( والا)

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
تو دستشویی ها همه کسایی که تمدید ارایش میکنن کانتور کانسیلر رژ  مداد لب  سایه شاین ...

دقیقا، 😂توی دستشویی ماهم فقط میمالن

حالا من خودم ضدآفتاب و رژ و ریمل استفاده میکنم 

این تاپیک رو زدم ک حس کردم تازه کمه و در برابر بقیه یاده ترم

😂😂😂

دوسال اول دانشگاه ارایشی نداشتم

وازسال دوم به بعد ریمل و رژ نود و ضدافتاب رنگی 

البته من ورودی سال ۹۳ بودم اون موقع زیاد دانشجوها اهل ارایش نبودن

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
دقیقا، 😂توی دستشویی ماهم فقط میمالن حالا من خودم ضدآفتاب و رژ و ریمل استفاده میکنم  این تاپی ...

ریمل چی میزنی

من هر چی میزنم این مژه های بی صاحابم هی میریزن

دو روز میزنم دیگ نمیزنم

حرصم میگیره🥲 یهو صورتمو میشورم هر بار زدنی ۲-۳ تا ازش میریزه

بله 

کرم ضد افتاب بی رنگ 

خط چشم و ریمل و رژ 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈