2733
2734
عنوان

پارتنر خسیسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 82 پست
ینی انتظار داری همش اون خرج کنه اینجور که نمیشه ینی  پول دوتا ابمیوه و کیکم نداری

خیلی ناراحت میشم میبینم دخترا بخاطر ی غذا انقد خودشون کوچیک میکنن ی بشقاب غذا رو خود پسر میدونه ک باید بخره وقتی نمیخره ینی نمیخواد دگ واسه چی انقد تحمیل میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ناراحت میشم میبینم دخترا بخاطر ی غذا انقد خودشون کوچیک میکنن ی بشقاب غذا رو خود پسر میدونه ک با ...

کلا جالب نیست همش یه طرف خرج کنه 

هردو باید خرج کنن درسته اون پسره ولی دلیل نمیشه همش یه نفر خرج کنه 

طرف میلیاردرم باشه دوست داره یوقتایی طرف مقابلشم خرج کنه 

اونجوری حس عابر بانک ادم بهش دست میده

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙
2731
کلا جالب نیست همش یه طرف خرج کنه  هردو باید خرج کنن درسته اون پسره ولی دلیل نمیشه همش یه نفر خ ...

من خودمم حس بدی میگیرم ی نفر همش خرج کنه خب درسته تو رابطه مرد باید بیشتر خرج کنی ولی چند بار یک بارشو دختر مهمون کنه چیزی بخره هم شان خودش حفظ میشه هم اون پسر حس عابر بانک بودن بهش دست نمیده

ینی نشناختیش تا بعد ازدواج؟ من بعد ۸ماه فهمیدم طرف بی عرضس و ادم من نمیشه جدا شدم ازش چیزایی ک بقی ...

ما چتی اشنا شدیم دو ماه حرف زدیم بعد همو دیدیم ...همون دیدار اول خواستگاری کرد....فرداشم مامانش زنگ زد خونمون

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉
پس پولاشو چکار میکنه؟

پولش کجا بود خواهر؟ کارگر کارخونس ماهی ۹ تومن حقوقشه دو میلیونش اجاره میدیم .خورد و خوراکم در حد خیلی معمولی یعنی خیلی قناعت میکنم لابد بقیشم پس انداز میکنه من که از پولاش خبر ندارم چقد داره چقد نداره 

2738