2737
2739

دوسال پیش کوتاه کر دم پارسال رسیدن تا گردن  ولی اندازه هم نبودن دوباره کوتاه کردم با انداره هم رشد کنن الان تازه ریده به شونه هامممم  دیگه خسته شدم از موی کوتاه 😑😑😑  ریزش مو هم گرفتم تازه 

از اتو مو و سشوار زیاد استفاده میکنی ؟

قرص فیتو یا هیرتامین بخور خوبه .

روغن تراپی انجام بده .

جوشانده رزماری اسپری کن به موهات .

شامپو تقویتی بگیر.

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
از اتو مو و سشوار زیاد استفاده میکنی ؟ قرص فیتو یا هیرتامین بخور خوبه . روغن تراپی انجام بده . جو ...

بدم میاد ازشون دیگه   نه جنسشون خوبخ نه رشدشون  الانم ک ریزش گرفتن     

واسه پوستم همیشه میشه دکتر ولی اینسری باید واسه موهام برمم انقد که  اینجور شدن  خسته شدم ازشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدم میاد ازشون دیگه   نه جنسشون خوبخ نه رشدشون  الانم ک ریزش گرفتن      وا ...

قشنگم ناراحت نباش با صبر  درست میشه و رعایت

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
2728