2737
2739

برای رفع یبوست گفتم تو سالادام بریزم 

انجیر خشک و زرد آلو خشکم مشکلی نداره که؟

از اول بارداری مشکل دل درد و نفخ رو دارم 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

من توو بارداری هام غذا هامم فقط با روغن زیتون میپزم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه عزیزم زیاده روی درحد اسهال نکن دیگه

از خدامه. ی بار اسهال شم هرچی تو معده امه یکباره خالی شه 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2740
روغن زیتون اصلاضررنداره باعث میشه معده ات خوب کارکنه

باشه عزیزم مرسی

آخه قبلا مصرف روزانه ام روغن کنجد بود که بعد بارداری گفتن نخور 

گفتم شاید روغن زیتونم مثل روغن کنجد باشه 

باشه عزیزم مرسی آخه قبلا مصرف روزانه ام روغن کنجد بود که بعد بارداری گفتن نخور  گفتم شاید روغ ...

روغن توبرنج وماکارونی بریزمعده خوب کارکنه هیچ مشکلی چع الان چه اینده پیش نمیادچاق نمیشی شکم ات چربی نمیگیره