2733
2734
عنوان

دبستان دولتی یا غیر انتفاعی؟؟

197 بازدید | 22 پست

دخترم امسال باید بره کلاس اول....

دولتی ثبت نام کنم یا غیر انتفاعی؟؟

راستش هزینه غیر اتفاعی یه مقدار برامون زیاده ولی غیر ممکن نیس میتونیم اقساطی بدیمش

...حدود 18/20 تومن هست هزینه ش

کدوما بهترن؟ 

از چهارم ببر غیردولتی 🚶🏻‍♀️

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نِمیشی‌سَهمم‌امامَن‌هَمیشه‌عاشِقِت‌هَستم..      عاشقِ هجران کشیده زود گریان میشود:))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دولتی توی منطقه ی خوب .والادولتی وغیردولتی هیچ فرقی ندارن .خودم غیردولتی بودم ۱سال 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2728

من میگم ببر دولتی خوب 

من خودم غیرانتفاعی بردم ب خاطر نزدیکی فقط

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2738

قطعا غیر انتفاعی 

دولتی ها بشدت شلوغ کیفیت آموزش پایین و... 

کدوم شهر هستید چقدر شهریه خوب هست؟ 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

عزیزم دبستان غیرانتفاعی گذاشتن پول دور ریختن هست 

و من به شدت باهاش مخالفم

خودم هم دبیر دولتی بودم هم غیر انتفاعی و میدیدم که بچه های غیر انتفاعی اصلا بلد نیستن درس بخونن

2706