2733
2734
من نه خانم نه آقا تایید نمیکنم😁 حتی در این حد دوستای صمیمی ام رو توی این سایت رو هم نپذیرفتم ...

عه 

ما رو دور ننداز 😂😂

بر عکس من میام سایت واسه پیام دادن به دوستامه 

و تگ میکنن تو تاپیکا منو لطف دارن 

وگرنه حوصله تاپیکای عجیب سایت و ندارم 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تو تاپیکی که مرد باشه حتی یه ایموجی خنده هم نمیذارم واسه کسی بعضی ها چقد مردای سایت و تحویل میگی ...

خیلی از مردای سایت خیلی با شعور باشخصیتن این ه.ولا و بچهان بیشتر اسماشونو بد کردن 

و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
2738
عه  ما رو دور ننداز 😂😂 بر عکس من میام سایت واسه پیام دادن به دوستامه  و تگ میکنن تو ت ...

عزیزم این چه حرفیه 😁♥❤😎

کلا من فقط با دوستام توی همین جا حرف میزنم

نه خصوصی😁

الان قسمت  پیامهای خصوصی ام خالی خالیه😂😂

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
چیکار میکنی ک این همه بت درخواست میدن 😂😂ما چرا اینطوری نیست ؟ 

بخدا هیچی تو تاپیک های حاشیه دارم پست نمیزارم خودمم تاپیکام راجب یه چیز دیگس😂

و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
2706