2737
2739
من نه رد میکنم نه تایید  بعضی وقتا خانومارو تایید میکنم میبینمم اقان اصلا یه وعضی😑

عاره زیادن 

من بعضی خانما رو میشناسم تو سایت 

از تاپیکای هر کاربر بعضا مشخصه چششششهههه😐

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم خب یعنی چی دقیقا  مگه استارتر چی کار کرده که بهش این جوری میگید  به منم صد نفر درخ ...

منظور من از دقیقا این بود ک ب منم هیچکس تا حالا درخواست نداده‌ احتمالا خودش جایی پست گذاشته دیدن اومدن درخواست دادن اینکه دعوا و توهین نداره 

میتونی محترمانه بگی نه توهین کنی من هیچ منظوری از حرفم نداشتم تو این سایت همه جنگی و منتظرن ک ی چی ب ...

جنگی نیستم رو پیام اشتباه ریپلای زدی😑

طرف داره بهم توهین میکنه شما میگید دقیقا ؟ زشت نیست؟ ☹

و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

من کاربری و که نشناسم اصلا قبول نمیکنم

زن و مرد هم فرقی نداره

واینکه مرد هم باشه محل نمیذارم

تو اعلان حذفش میکنم زحمتم میشه

برم رد بزنم

چه نکو طریق باشد/که خدا رفیق باشد♥
2738
من نه رد میکنم نه تایید  بعضی وقتا خانومارو تایید میکنم میبینمم اقان اصلا یه وعضی😑

من نه خانم

نه آقا

تایید نمیکنم😁

حتی در این حد

دوستای صمیمی ام رو توی این سایت رو هم نپذیرفتم تا حالا

شرمنده تونم😂😂

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
منظور من از دقیقا این بود ک ب منم هیچکس تا حالا درخواست نداده‌ احتمالا خودش جایی پست گذاشته دیدن اوم ...

این حجم از درخواست مال امروز نیست که 

بیخیال اشکال نداره 🚶🏾‍♀️

و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

من تو تاپیکی که مرد باشه حتی یه ایموجی خنده هم نمیذارم

واسه کسی بعضی ها چقد مردای سایت و تحویل میگیرن

میگن و میخندن 😐😐😐😐

چه نکو طریق باشد/که خدا رفیق باشد♥
من دیروز بعد از مدت ها معلق نگه داشتنشون، همه رو رد کردم😂😂

تاپیک ترکید باز رو من دست دراز کردی تو 

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2706