2737
2739
عنوان

نشخوار فکری درمان داره؟!

110 بازدید | 27 پست

دیگه واقعا خسته شدممم یعنی مغزم یه لحظه بیکار نمیشینه همششش فکرررر به آینده و گذشته فلانی چی گفت فلانی چیکار کرد اون بهم فلان حرفو زد، فلان جا این اتفاق افتاد برام یا مدام در حال خیال پردازیو... یعنی هیچ جوره دست بردار نیس، کاش میشد یه مدت بفرستمش مرخصی؛ دیگه خیلی داره کار میکشه از خودش😂☹️💔

ولی حالا جدا از شوخی کسی تا حالا راهکاری داشته که حداقل بهتر بشه؟! یا از بین بره کلا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نشخوار فکری از اضطرابه ریشه اضطرابت رو پیدا کن روانپزشکم بری خوبه منم یک مدت خیلییی فکر و خیال میکرد ...

اضطراب آره دارم، حس میکنم یکم افسردگی هم داشته باشم

پس باید برم روانپزشک

ممنونم❤

2740
خیلی اینو امتحان کردم، ولی بازم کار خودشو ادامه میده😂💔 ولی بازم مرسی بابت راه حلت❤

منم اینجوریم ولی خب هر کسی به یه دلیلی نشخوار فکری داره مثلا من خودم دلیلش بخاطر اعتماد بنفس پایینمه و خیلی خودمو کم میبینم نسبت به بقیه :(

منم اینجوریم ولی خب هر کسی به یه دلیلی نشخوار فکری داره مثلا من خودم دلیلش بخاطر اعتماد بنفس پایینمه ...

منم گاهی وقتا به این موضوعا فکر میکنم

در کل ذهنم خیلی پراکنده اس همه جور فکری میاد🤦🏻‍♀️

ولی خب اینا همش تلقین خودمونه؛ همه ما آدما زیبا هستیم و هممون به یه اندازه ارزشمندیم و حتما وجودِ تک تکمون مفید بوده که الان حضور داریم تو کره زمین، فقط باید رسالت و فایده خودمونو پیدا کنیم❤

بقیه درموردمون حرف میزنن قضاوت میکنن آبرو میبرن... ولی براشون مهم نیستیم! فقط میخوان وقت بی ارزششونو‌ پر کنن و حالا یه حرفی زده باشن اعلام حضور کنن 💔😐

واقعا اگه درک کنی هیچکی‌ نه دوستت داره نه ازت متنفره دیگه بیخیال میشه🙃🖤 

دور از جونت یه مردی تو فامیل بود همش ازش بد میگفتن سنش نبود ولی خب فوت کرد حالا اسمش که میاد همش تعریف میکنن ازش . اون هیچی وقتی مریض بود کسی حتی دعا براش کرد؟؟ مردم همینن 

ایشالا نتیجه خوبی از آزمون بگیری😊🥰 ولی از من میشنوی اگه خواستی بازم آزمون بدی مخفیش‌ کن اگه خواستی وارد حرفه ای شی مخفیش‌ کن با کسی آشنا شدی مخفی کن کلا قسمت مهم زندگیتو‌ مخفی کن تا سنگینی افکار بهت فشار نیاره🫀💖

من که کنکور امسالمو‌ مخفی کردم 😂

خبری نیست🐊🌵
2706