2737
2734

این قسمت هارو گفتن نمیشه لیزر کرد چون کرکیه. این قسمت هارو با ژیلت میزنم جوش میزنم ب نظرتون با چی بزنم ک جوش نزنم و تمیز شه و زیاد وقت نگیره؟؟ 

کاریشون نداشته باش ژیلت به مرور ضخیمشون میکنه 

اگه کرکین نه دیده میشن فقط بازوهاتو کرم موبر بزن

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب عزیزم موهای بازو درسته کرکیه ولی مشخصه چون بور نیستم و مو مشکی ام. تاپ میپوشم دوس دارم تمیز باشه& ...

اسپری موبر استفاده کن عزیز خیلی موثره 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
کاریشون نداشته باش ژیلت به مرور ضخیمشون میکنه  اگه کرکین نه دیده میشن فقط بازوهاتو کرم موبر بز ...

کل بدنمو لیزر میرم فقط بازو و روی باسن نمیشه لیزر برم. کرم مو بر کامل میبره موهارو؟؟ جوش نمیزنم؟ 

2740
کل بدنمو لیزر میرم فقط بازو و روی باسن نمیشه لیزر برم. کرم مو بر کامل میبره موهارو؟؟ جوش نمیزنم؟&nbs ...

میبره جوش من نزدیم تاحالا یبار امتحان کن روی بازوت ببین حساسیت نداد بزن یا نوره طلایی بزن بو داره ولی بهتر از ژیلتو تیغه

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
دیدی کسی ک اونجارو شیو کنه؟؟ من ک بیخیال کمر شدم اگه دیگه برن اپلاسیون

نمی‌دونم نپرسیدن از کسی برای کمر 

ولی موهای دست با شیوه کلفت نمیشه اصلا

ولی ساق پا من قبلا فقط پایینش رو زدم ضخیم شد اون قسمت 

میبره جوش من نزدیم تاحالا یبار امتحان کن روی بازوت ببین حساسیت نداد بزن یا نوره طلایی بزن بو داره ول ...

نوره وقت گیر نیست؟؟ نوره بهتره یا کرم و اسپری موبر؟؟ 

نمی‌دونم نپرسیدن از کسی برای کمر  ولی موهای دست با شیوه کلفت نمیشه اصلا ولی ساق پا من قبلا فق ...

دست هم ضخیم میشه. قسمت مچ دست رو همیشه شیو میکردم با ژیلت موهام ضخیم و کلفت شده بود ک رفتم لیزر فقط بازوهام کرکیه چون شیو نکردم

نوره وقت گیر نیست؟؟ نوره بهتره یا کرم و اسپری موبر؟؟ 

کرم و نوره دوتاش زمانشون یکیه نوره یکم کثیف کاریه بخاطر بوش اما نوره درمانیم هست 

سودا پوستم میکشه بیرون کرم و اسپریم که همون تایمو میخواد اما بو نداره

2706