2737
2739
عنوان

شما جایی برید مهمونی اینجوری ازتون پذیرایی بشه ناراحت میشوید!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 38 پست

نه ناراحت نمیشم 

ولی خب قشنگم نیست یکی درمیون بدی 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دیگه اینجور ازاین سرسالن برم اون سرسالن معمولا اول به بزرگتر تعارف میکنیم پشت بندش به بقیه مهمونا ردیفی 

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
2731
بعد هی وسطی ها رد میدن؟

ما عموماً بزرگتر ها کنار هم میشینن جوونا هم همینطور به خاطر همین راحت تر پذیرایی میکنیم اما اگر اینجور هم نباشه بله رد میکنیم اول از بزرگ تر های مجلس پذیرایی میشه بعد بقیه 

نه ناراحتی داره بیشتر خونواده ها اینجورین 

از بزرگتر به کوچیکتر پذیرایی میکنن 

شوهرتم از لحاظ اینکه برادرشوهره مقامش میره بالا  

ایییی حوصله ام نکشید بیشتر توضیح بدم😩

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2740

چ مسخره

اصولا از ی بزرگتر شروع میکنن و بعدش ادامه میدن ن ک یکیو رد کنن دنبال بزرگتر بعدی بگردن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706