2737
2734

پسرم هشت ماهشه یکماهه هرچی باهاش حرف میزنم و نازش میدم حتی نگامم نمیکنه اما وقتی باباشو میبینه خیلی ذوق میکنه حتی اگه هیچکاری هم نکنه میره سمتش و میخنده ، خیلی ناراحت میشم من اینهمه براش زحمت میکشم ولی اصلا منو نمیبینه😔 یعنی تا اخر اینجوری میمونه؟

داداش منم خیلی وابستگی به بابام داشت 

اگر مراسمی می‌رفتیم همش می‌رفت سمت بابام و بیتابی میکرد 

الان خیلی سر به سر مامانم می‌ذاره😂

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه منم زیر سن مدرسه هست و همینه.

خیلی خوشحالم چون وابستم نیست راحت به کار و درس و استراحت میرسم😁

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

پسر منم سه سال و نیمس میگه من پسر بابامم چند روز پیش مریض شده بود نصف شب گریه میکرد میگفت بابایی بیاد 

البته خودمم حس میکنم شوهرمم خیلی بهش وابسته شده  یه پسر و یه دختر دیگه هم دارم  

پسر منم سه سال و نیمس میگه من پسر بابامم چند روز پیش مریض شده بود نصف شب گریه میکرد میگفت بابایی بیا ...

منم یه دختر دارم اونم باباییه پسرمم بابایی شه هرکی ببینه حتما فکر میکنه من مادر خوب ومهربونی نیستم که بچه هام سمت باباشونن🥴

2738