2737
2739

منم ازشوهرو به اندازه موهای سرم خیانت دیدم بی عقلی بی مسئولیتی و...به فکرطلاقم پسرهفت ساله دارم یه کاری دست وپاکردم تومنزل اگه کارم بگیره وخوب پیش بره اولویتم طلاقه

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مثل منی پس.موفق باشی عزیزم 

توچرامیخوای طلاق بگیری

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  

بچه داری

2738

یکاری باشه از این حرومی بتونم پولمو پس بگیرم

ازش جدا بشم

من اون لحظه که با غرور از پله های دادگاه میام پایین و با رضایت کامل بدون پشیمونی دوس دارررممم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
میشه بگی چه کاری

من باگوشی درحوضه سلامت فعالیت دارم دانش مدرنه خواستین درخواست دوستی بدین