2737
2739
عنوان

مشکلات من از همسایگی جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1390 بازدید | 40 پست

خواهر منم ماشین ندارن وهمیشه باما  بیرون میرن ولی ازوقتی بهش گفتم که دخترامو نگهداری کنه  درنبودم  برم کربلا ولی گفت مسئولیت قبول نمیکنم. منم به مامانم گفتم که بهش بگه دیگه حق ندارن پا بزارن تو ماشینمون، ماهم مسئولیت قبول نمیکنیم  دیگه سوار ماشین ما نمیشن خوشبختانه 

هم راحت تریم هم جا مون  هم راحت تره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درستش همینه خب ماهم خواهر و برادر گاهی ما نداشتیم گاهی اونا همو حمایت می‌کنیم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
منم این مشکلاتو دارم خونتونو عوض کنید ، متاسفانه ما یکسال دیگه جابه جا میشیم😥

چرا متاسفانه ؟

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2740
خواهر منم ماشین ندارن وهمیشه باما  بیرون میرن ولی ازوقتی بهش گفتم که دخترامو نگهداری کنه   ...

خدا خواهری چون شمارو نصیب نکنه 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
نمیشه اخه دختر کوچولوم هروز باید بره پیش دخترعموهاش خیلی بشون وابستس بعد خونمونم دیوار ب دیواره

خب شما هم یک حوری برنامه بچین، هر روز بچه ات نره اون طرف، بالاخره مسئولیت داره. ببین یک حوری برو که بتونی همیشه بری، نه قهر باش نه صمیمی، یک مرزی بگذار و این و به بچه ات هم منتقل کن. چاره نداری یک روزایی سرشو خودت گرم کنی ببریش خریدی پارکی

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1

شما یه کاری کنید یه روزایی ماشینو برای چند ساعت بدید اونا ک‌خودشون تنهایی هرجا میخوان برن و‌کاراشونو کنن.اینطوری شمام‌راحت هر جا بخواید میتونید برید بدون اینکه گلایه کنن