2737
2739
عنوان

سوال خانومانه آقایون نیان لطفا

337 بازدید | 9 پست

کاش سایت با کد ملی و تعیین جنسیت بود این دردسرا رو نکشیم 😑 راضی نیستم آقا بیاد خلاصه

خانوما من موقع عروسیم یه لباس مجلسی نباتی خریدم خیلی قشنگه اون موقع اندازه ام بود ولی بعد بارداری و شیردهی سینه هام بزرگ شد نتونستم دیگه بپوشم یعنی یه مجلس هم حتی نپوشیدم فقط پرو کردم دو سه بار.

بقیه جاهاش خوبه برام فقط مشکل سینه دارم

خواستم بپرسم به نظرتون کاپ لباس رو بردارم بد میشه؟ لباسه تقریبا پوشیده اس 

نمیدونم خودم بردارم یا بدم خیاط کاپ رو حذف کنه

یا اینکه بیخیالش بشم و بفروشمش؟

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر خیلی تنگه با برداشتن کاپ درست نمیشه 

آهان. تجربه داشتین؟

یکم تنگه ولی خود کاپ خیلی مشکل ایجاد کرده

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
عشقم بگی آقا نیاد ینی آقا بیاد  و‌آقا میاد پس تو تاپیکت نگو آقا نیاد چون حتما آقا میاد

آخه چه گلی به سرمون بگیریم من نمیدونم 😑😑 قبلا اینجوری نبود 

2740

از خیاط بپرس ک تخصصشو داره

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜

چرا اینقدر خانم و اقا میکنین ؟

چطوری مراسم عروسی میگیرین و اینهمه مرد رو هم دعوت میکنین که بگن مبارکتون باشه ؟!؟!؟!

اخه یه دلیل بیارین که مردا بهتون بگن مبارکتون باشه ؟!؟!؟!

یه دلیل بیارین که چجوری میرین جلوی هزارنفر تخت دونفره و لحاف دونفره و بالش جفت و پتوی دو نفره سفارش میدین بی حیایی تا کجا ؟!؟!؟!

و خدا که دیگه بدتر تو قرانش گفته .... .... و .....

اونوقت سینه بزرگ شده کاپ برداشتن شده دغدغه دیدن مردهای سایت ؟!؟!؟!

اینده بشر دست زنهاست

کاری کنیم که چند سال دیگه دخترا از دختر بودن خودشون شرمنده نباشن

و بابت خونریزی خجل و شرمنده

و بابت سینه ها قوز کنن که پیدا نباشن

و .....

و .....

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم