2737
2734

دکترم گفته هشت قاشق برنج بخور ، حالا میخوام‌اندازه 16 قاشق بپزم واسه امروز و فردا ، باید چند تا قاشق برنج بخیسونم ؟ 😶😶😶 دو برابر میشه ؟ مثلا هشتا قاشق بخیسونم، بعد پختن میشه 16 تا ؟

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چ کاریه درست کن پخته شدباقاشق اندازه بگیر

خو اضافشو چیکار کنم

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2731
2738

ته دیگم میشه دیگه اونم حساب کن

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
یه بار امتحانی همون ۸ قاشق درست کن. اندازش دستت میاد

هر سری سوخته تهش نفهمیدم چی شده 😂😂

چرا خوب برنج های اعلا هم ری میکنه هم خوب قد میکشه

واسه ما ازیناعه ، همیشه بیشتر شده ، ولی چون کلیش یا سوخته یا ته دیگ شده نفمیدم چی شده ، تازه مخلفات هم اومده قاتیش

چرا خوب برنج های اعلا هم ری میکنه هم خوب قد میکشه

من هاشمی گلستان برکت کوثر  برنجایی که میکارن مثل گندم تو پوسته باید ببری سفید کنی شلتوک هم خریدم حس نمیکنم مثل دانه بلندا زیاد بشه