2737
2739

سه سال و دو ماهشه، ش و ر ت آموزشی براش گرفتم پس میده، حاضر نیست بیاد دسشویی،وقتی هم خودشو خیس میکنه بزور باید بغلش کنم ببرم بشورمش، همکاری نمیکنه، هرچی باهاش صحبت میکنم فایده نداره، دوتا لباس زیر اموزشیش رو تو فاصله ده دقیقه کثیف کرد،بردمش دسشویی جیش نکرد، فقط لج میکنه، منم تحت فشارم، استرس دارم که هنوز موفق نشدم از پوشک بگیرمش، هرجا هم میرم سرزنش میشم که تا این سن هنوز پوشک میشه انگار خرج پوشک بچه منو اونا میدن، یا میگن دیگه نمیتونی ازپوشک بگیریش هی نمک رو زخمن، بچه هم همکاری نمیکنه و لج میکنه دعواش کردم داد زدم زدم زیر گریه الان عذاب وجدان اینکه نکنه رفتار من روش تاثیر منفی بذاره، ولم نمیکنه، فقط دارم گریه میکنم بمعنای واقعی کم آوردم تو رو خدا اگه راهی بلدین کمکم کنین بلکم مشکلم حل بشه 😭

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

عزیزم بیخیال حرف مردم. من تجربه از پوشک گرفتن نوزاد ندارم ولی میدونم که توی 8 میلیارد نفر کسی نیست که بلد نباشه بره دستشویی. به نظرم نه روح و روان خودتو خراب کن نه بچتو. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلا پوشک گرفتن اول باید مادر اروم باشه عصبی نشه‌

با اینکه دیر گرفتیش ولی اسکال نداره

اینو بدون بابد. یکی دوماه وقت بزاری که کاملااااا یاد بگیره چون یادم مبگژرن گه گهداری حواسشون نیست تا بدنشون عادت کنه زمان میبره

ابن مدتم اگر تایم داری بیشتر ببرش پارکی چیزی 

حیاط،داشته باشید عالیه

سرچ کن چون پوشک گرفتن روی اینده بچه موثره و خیلی خیلی مهمه

ببین این فشار تأثیر منفی می‌ذاره روش لطفاً عجله نکن و گوشت بدهکار حرف اطرافیان نباشه. 

ببین دختر من از دستشویی میترسید... قصریشو گذاشتم داخل حمام. اول سعی کن بفهمی چرا همکاری نمیکنه...

عزیزم بیخیال حرف مردم. من تجربه از پوشک گرفتن نوزاد ندارم ولی میدونم که توی 8 میلیارد نفر کسی نیست ک ...

چیکار کنم هرچی پیش میره حس میکنم داره سخت تر میشه، قبلا دوبار دیگم تلاش کردم ولی نتیجه نداد گفتم سه سالش بشه بهتر میتونم ولی انگار تنها کسی که موفق نشده منم خسته م بمعنای واقعی 😭

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738

ده روزبمون توخونه شرت آموزشی بزارکنار اخرش فرشاتومیشوری فوقش اصلاسرش دادنزن کپ کم یادمیگیره منم گزاشتم پسرم ۳ساش تموم شدبگیرمش به منم خیلیاازجمله مامان خودم میگن بسه دیگ بگیرش ولی من محل نمیدم

بدم میاد از کسایی که میخوان تو ببخشید جیش کردن بچه هم  دخالت کنن انگار از جیب اونا پول پوشک میدیم 

تا بچت عادت میکنه جایی که میری اگه گفتن بچتو پوشک میکنی بگو بله جایی میره محض احتیاط پوشک میبندم براش که بچس میره سرگرم بازی میشه دیر خبر میکنه جایی کثیف نکنه خیالم راحت باشه 

ببین این فشار تأثیر منفی می‌ذاره روش لطفاً عجله نکن و گوشت بدهکار حرف اطرافیان نباشه.  ببین ...

این از دسشویی نمیترسه میاد فقط دنبال اینه بازی کنه حاضر نیست بشینه کارشو بکنه، دسشویی فرنگی کوچیک هم داره ولی میگه آب بریز تو‌ش آب بازی کنم، حاضر نیست تو‌ش جیش کنه

بچه منم 3 سالش تازه تموم شده و میخام شروع کنم از پوشک بگیرمش.. به منم چندنفر گفتن ولی اصلا حرف کسی برام مهم نیس

شماهم حرف هیچکی براتون مهم نباشه... بالاخره به وقتش یاد میگیره بره دسشویی... فقط داد زدن و زور و تنبیه کار رو سخت تر میکنه.. باید صبور باشی تا بتونی از پوشک بگیریش

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
چیکار کنم هرچی پیش میره حس میکنم داره سخت تر میشه، قبلا دوبار دیگم تلاش کردم ولی نتیجه نداد گفتم سه ...

عزیزم چرا غصه بیخود میخوری. هر وقت بچه آماده باشه خودش از پوشک شدن بدش میاد و اینکه اینجوری شاید بچه باهات لج هم بکنه ولی مطمئن باش که اگه سن بچت بالاتر بره قطعا راحت تر میشی. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
2706