2733
2734
عنوان

کنکورم بد نبود خدایا کمکم کن مامانم و بابام شرمنده نشم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 42 پست
من که شرمنده شدم نتونستم کاره ای بشم امیدوارم شما دل پدرو مادرتو شاد کنی

نخونده بودی ؟؟؟ من جرات نمیکنم کلید نگا کنم

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هوشو استعداد مال فرهنگیان بود خو من دفترچه آخری رو اصلا جواب ندادم مگه ربطی به تجربی داره ؟

تجربی ن ربطی نداره سنت ب فرهنگیان میخوره؟

2731
بقیه درسا چندتا زدی 🥲

زیست ۱۱ شیمی یادم نیست ریاضی ۴ ۵ تا زمین ۶ تا فکنم 

فرهنگیان دادی؟

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
نخونده بودی ؟؟؟ من جرات نمیکنم کلید نگا کنم

کلید اومده مگه

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
زیست ۱۱ شیمی یادم نیست ریاضی ۴ ۵ تا زمین ۶ تا فکنم  فرهنگیان دادی؟

فرهنگیان عاره هوشش خوب دادم😄 ولی سنم نمیخوره

فرهنگیان عاره هوشش خوب دادم😄 ولی سنم نمیخوره

اهااا

میگم اون سواله ک نوشته بود چن تا مربع به مثلث تماس داره چی میشد

اون نزدم 

اها

هدفت پزشکیه یا فرهنگیان ؟

فرهنگیان سنم نمیخوره

پزشکی هم نمیارم 

پرستاری دولتی هم این کنکور نمیشه تیر 🤣

سعی کن شیمیتو ۲۰ تا بزنی فیزیک هم ۱۰ تا حداقل زمین هم زدنش راحته اگه یکم بخونی نمیپیچوننش

اوه🥲🥲 خیلی سخته 

چجوری شرکت کردی پس وقتی سنت نمیخوره  یعنی این کنکوری که دادی واسه فرهنگیان نبود

ثبت نام میشه کرد. ولی مصاحبه رد میکنن

2706