2733
2734

موهام رنگ داشت امروز عقلمو از دست دادم اومدم حنا گذاشتم رو کل موهام قصدم بود فقط ریشه بزارم شیطون نزاشت گفتم بزار همشو حنا بزارم تا بره دیگه خودمم از عاقبت کارم باخبر بودم ... الانم شدم یه کله هویجی 👀 بنظرم باید یه رنگ مشکی بگیرم بزنم روش بنظرتون رنگ مشکی اوکیش میکنه ؟ 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قشنگه

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

رنگ نمیگیره گلم

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
2740
2706