2733
2734
عنوان

تو مصاحبه میپرسن کسی تو زندگیتون هست یا نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ژست طلبکارو همه چیزدانم گرفته بود برا خودش عنتر

آره می‌دونم . لطفاً نرو اونجا 🙏

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
2731
فروش تلفنی

اصلا بهشون ربط نداشته ، خیلی مواظب باش.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
نه بابا حالم بهم خورد فقط از خودمم بدم اومد صادقانه گفتم

اشکالی نداره ، بهتر که گفتی و طرف ماهیت خودشو نشون داده. من که تورو نمیشناسم اما به عنوان یه دوست و یه هموطن دوس دارم تو یه جای خوب با محیط سالم کار کنی ☺️

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
من که فکر نمی‌کنم منظور این سوال این باشه که افراد وقتی متاهل میشن دیگه سرکار نمیرن! خب یعنی چی اگه ...

نه ببین خوب متاهل فرق داره با مجرد 

دختر متاهل شد امکانش هست شوهرش نذاره دیگه بره سرکار چون تایم کارشم  زیاد بود و اینکه متاهلا کلی برنامه دارن اینکه میپرسه بد نیست اینکه اونمدلی پرسید بدم اومد ازش

برای اینکه دخترای مجرد به محض ازدواج اکثرااااا کار رو رها میکنن  و این ترس خیلی از کارفرماهاست ...

کارفرما وقتی همه چیزش قانونی باشه نباید بترسه اون کارفرماهایی که میترسن زیر قانون کار و بیمه ندارن 

این میگفت قرداد می بندیم بیمه میکنیم و حقوقتم کم کمش 15 میلیون  میدونی فقط بی تربیت بود جایی که نباید میخندید به حرفم خاک تو سر

2740
نمیرم عزیزم مگه عقلمو از دست دادم با اون تایم کاری کله زندگیتو باید بزاری برا کار ایشون

باریکلا 👍😍 امیدوارم یه شغل خوب پیدا کنی 🙏

نه ببین خوب متاهل فرق داره با مجرد  دختر متاهل شد امکانش هست شوهرش نذاره دیگه بره سرکار چون تا ...

والا من کلی خانم متاهل میشناسم ساعت کاریشون بیشتر از مجردهاست

کلی برنامه داشتن چه ربطی به محیط کار داره؟ طرف بچه داره صبح میبره میذاره مهد میره سرکار، هیچ تداخلی هم پیدا نمیکنه

به کارفرما ربطی نداره که بخواد سوال شخصی بپرسه! اون شخص از کجا میدونه این خانم بعد از ازدواج اجازه کارش دست شوهرشه؟ شاید حتی این دختر حق اشتغال بگیره!

دیگه والا انقدر سنم زیاد هست و سابقه کارم بالا هست و محیط های مختلف کار کردم و همکار مجرد و متاهل و ... داشتم و دارم و خودم موقعیت های مختلف بودم (حتی مثلا پاره وقت دو روز در هفته) که بدونم معنی جملات کارفرماها چیه! که بدونم بین متاهل و مجرد فرق هست! ولی نه اینکه شما گفتی ...

قرار داد های اینجور جاها نهایت ۱_۳ ماهه میشن 

بعدم دخترا وقتی نامزد میکنن یا ازدواج دیگه سر کار نمیرن حالا کار سخت یا راحت به خواست خودشون یا شوهرشون 

خلاصه من زیاد دیدم که طرف تا شوهر کرد گذاشت رفت ولی خب برای فروش تلفنی خیلی فرق نمیکنه طرف بذاره بره یا نه 

چونکه اموزش تخصصی قرار نیست ببینه که ناراحت شه طرف داره میره 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2706