2733
2739

رفته بودم مصاحبه ازم پرسیدن کسی تو زندگیت هست یا نه 

بعد ادامه داد ما اینهمه وقت میزاریم یکی رو استخدام کنیم یهو چن ماه دیگه ازدواج کنید چیکار کنیم ؟ 

منم گفتم قرار داد مگه نمیبندید قرادادم معمولا یه ساله س اون شخص اون یکسال و باید بمونه سرکارش 

اصلا از این حرفش خوشم نمیومد الان میگم کاش میگفتم این سوال شخصیه 

بعد اینکه اگر واقعا براش مهم بود میگفت شما مجردین اگر یه خواستین متاهل شین ما چیکار کنیم 

اینکه انقدر دقیق پرسید کسی تو زندگیت هست و منم صادقانه گفتم نه نیست و اگر خواستگار خوب باشه جواب مثبت میدم ( برا اینکه بدونه شاید روز خواستم متاهل بشم از الان شرایط منو بدونه ) از خودم لجم میگیره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مصاحبه چه کاری؟! واسه فروشنگی اینجور سوال میپرسن معمولا!

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2738

من که فکر نمی‌کنم منظور این سوال این باشه که افراد وقتی متاهل میشن دیگه سرکار نمیرن!

خب یعنی چی اگه ازدواج کنی ما چکار کنیم؟

مگه فقط مجردا شاغلن؟

ازدواج هم بکنی ممکنه همونجا ادامه بدی، یا مجرد باشی ولی بعد از ۶ ماه نخوای بمونی! چه ربطی داره ؟

اینجا ایران است  سرزمین شیران! 🤦🏻‍♀️😂😂

طرف یه محل کار بزرگ داره و چن نفر توش کار میکنن فک نکنم دیگه انقدر احمق باشه فقط بی تربیت بود فک میکرد مثلا چه خبره تو سن کم  شده مدیر عامل

من که فکر نمی‌کنم منظور این سوال این باشه که افراد وقتی متاهل میشن دیگه سرکار نمیرن! خب یعنی چی اگه ...

برای اینکه دخترای مجرد به محض ازدواج اکثرااااا کار رو رها میکنن 

و این ترس خیلی از کارفرماهاست 

2706