2733
2739
عنوان

این کاربره که تاپیک زده بود درباره دختر همسرش

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 73 پست

تا جایی که من خوندم -که البته کامل نخوندم چون احساس و طرز فکرش برام آزاردهنده بود- چند بار تاپیک زده که ازدواج دومشه با آقایی ازدواج کرده که یه دختر ۱۱ ساله داره، به گفته این خانوم دختره خیلی هم باادب و مهربونه، شوهرش هم زندگی خوبی برای این خانوم ساخته، ولی این خانوم از دختره شوهرش خوشش نمیاد، دوستش نداره، تحملش و زندگی کردن باهاش براش سخته 

سوالش اینه که چکار کنه این حس بد رو نسبت به بچه نداشته باشه و چکار کنه که ازش بدش نیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش بازم تاپیک میزنه هر از چندی یه همچین تاپیکی میزنه کلی هم بهش بد و بیراه میگن بازم برمیگرد ...

کنچکاوم برم تاپیکاشو بخونم 

والا ادم بزرگسال اگه زن بابا داشته باشه پدر صاحابش درمیاد دیگه وای به حال بچه بیچاره 

دوست دارم تو سایت با هم دوست باشیم 🤝اگه کمکی ازم برمیاد برا کسی انجام بدم !✌️عاشق اون کاربر هایی هستم که به نظر هم احترام میزارن💜!از اون کاربر هایی که مدام درباره هم قضاوت میکنن متنفرم💩😡!اصلا خوشم نمیاد کسی تو تاپیک من چله و زیارت عاشورا و کسب و کار بدون اجازه تبلیغ کنه یا بحث تاپیک رو به هرنحوی منحرف کنه که از اخر دعوا شه 😑😡با این که مهربونم 😌به وقتش خیلی ناراحت میشم 😏.....این پیغام جدی میباشد و در صورت رعایت نکردن برخورد جدی می‌شود 👿😈
منظورم اینه با دوست نداشتنش و محبت نکردن بهش داره اینجوری شکنجه بهش میده

بله ولی کلمه شکنجه کجا اینکه محبت نمیکنه جدا ولی به هر حال باشه😊

‹یادت›مثل‌بوی‌نعنای‌معطر؛دل‌راخنك‌میکند🌱''
2731
بچه ها به خدا منم زن بابام ، پسر شوهرم با ما زندگی نمیکنه اصلا گاهی میاد سر میزنه من انقد بهش محبت م ...

بچه شوهرت چند سالشه ؟ 

شاید حسادت میکنه 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
شما اشتباه متوجه شدی عزیز

خیلی واضح بود کاملا هم درست متوجه شدم. میخوای برای تفریح بیای تو سایت برو تو تاپیکهای سرگرمی و فان، تو همچین چیزایی با این حرفای مسخره روح مردمو آزار نده. گرچه همه چیز به چشم بعضیا میتونه مایه مسخره و سرگرمی باشه

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
2740
بچه ها به خدا منم زن بابام ، پسر شوهرم با ما زندگی نمیکنه اصلا گاهی میاد سر میزنه من انقد بهش محبت م ...

طبیعیه کسی از زن بابا خوشش نیاد جای تعجب نداره   

دوست دارم تو سایت با هم دوست باشیم 🤝اگه کمکی ازم برمیاد برا کسی انجام بدم !✌️عاشق اون کاربر هایی هستم که به نظر هم احترام میزارن💜!از اون کاربر هایی که مدام درباره هم قضاوت میکنن متنفرم💩😡!اصلا خوشم نمیاد کسی تو تاپیک من چله و زیارت عاشورا و کسب و کار بدون اجازه تبلیغ کنه یا بحث تاپیک رو به هرنحوی منحرف کنه که از اخر دعوا شه 😑😡با این که مهربونم 😌به وقتش خیلی ناراحت میشم 😏.....این پیغام جدی میباشد و در صورت رعایت نکردن برخورد جدی می‌شود 👿😈
منم مادر یه بچه از ازدواج قبلی شوهرم شدم ولی تنم لرزید با دیدن این تاپیک که مبادا منم اینجوری شم

مجرد بودی؟چطور راضی شدی با این شرایط ازدواج کنی؟🤔

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉

طبیعیه خواهرزاده م به بچه تو شکم مامانش حسادت مبکنه 4 سالشه هنوز 😂

اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن من اومدم برای چندلحظه از زندگی فارغشم نه اینکه باشما بحث کنم .. ممنون 🙏
2706