2733
2734
عنوان

خانمای وارد به مساعل پوست

72 بازدید | 8 پست

پوستم وقتی صبحا از خواب بیدار میشم خیلی پر اب و روشنه و وقتی صورتمو میشورم و لی بعدش ب شدت دهیدراته میشه رفتم یک ملیون و چهار صد هم ابرسان کلینیک خریدم مدل درماتیکالی و  رفتم داروخانه خانمه کلی تعریف ویتامین سی درمایونیک رو کرد اونم شد ۸۵۰ تومن گف داخلش هیالورونیک اسید داره ابرسانم هست ی سرم رتینول اینکی لیست هم خریدم ۱/۲۰۰ هفته ای یبار بزنم واس ساخت کلاژن هیچ فایده ای ندارن هیشکدوم چیکار کنم 🙁🙁 روی بینی و گونه هامم یکم سر سیاه دارم و کدر میشه صورتم

مرطوب کننده چی میزنید؟ 

نجیب محفوظ «چقدر میان آنچه میخواهم و انچه میتوانم‌ سرگردانم‌‌» 😶‍🌫️حقیقت آینه‌ای بود که از آسمان و از دست خدا به زمین افتاد و شکست هرکس تکه‌ای از آن را برداشت، خود را در آن دید، و گمان کرد حقیقت فقط نزد اوست حال آنکه، حقیقت نزد همگان پخش بود😇 هیچ وقت دیگران قضاوت نکن هیچجوره نمیتونی بفهمی توی دل آدما چی میگذره اگه هم فکر کردی فهمیدی اون فقط یه حدس اینقدر به خودت مغرور نباش که فکر کنی همچی میدونی🤫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم همه وقت صبح بیدار میشن پوستشون عالیه دلیلش هم اینکه یه ماده ای درون ما هست که موقع خواب باعث این میشه دقیقا یادم نیست چی بود اسمش 

شما باید از شوینده های ملایم تر استفاده کنی برای روزانه به پوستت زیاد سخت نگیر و خیلی مواد باهم استفاده نکن 

ضمنا اگر از کرم و محصولات پوستی استفاده میکنی باید فیشیالم بری 

ولی در کل خودتو خیلی درگیر محصولا پوستی نکن من یه مدت عین تو بودم هر چی در اوردم محصول خارجی خریدم ،ولی الان ول کردم پوستمو میشورم ضد افتاب استفاده میکنم خیلی بهتر از اون موقس پوستم

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
کلینیک

به نظرم آبرسان درماتیکالی کلینیک و کرم مرطوب کننده ایلیون استفاده کن خیلی خوبه مرطوب کننده ایلیون دیدم خیلی راضین مال کره

نجیب محفوظ «چقدر میان آنچه میخواهم و انچه میتوانم‌ سرگردانم‌‌» 😶‍🌫️حقیقت آینه‌ای بود که از آسمان و از دست خدا به زمین افتاد و شکست هرکس تکه‌ای از آن را برداشت، خود را در آن دید، و گمان کرد حقیقت فقط نزد اوست حال آنکه، حقیقت نزد همگان پخش بود😇 هیچ وقت دیگران قضاوت نکن هیچجوره نمیتونی بفهمی توی دل آدما چی میگذره اگه هم فکر کردی فهمیدی اون فقط یه حدس اینقدر به خودت مغرور نباش که فکر کنی همچی میدونی🤫
به نظرم آبرسان درماتیکالی کلینیک و کرم مرطوب کننده ایلیون استفاده کن خیلی خوبه مرطوب کننده ایلیون دی ...

من همینو میزنم اصلن راضی نیستم پولمو دور انداختم دو مدل داره مدل ژل و لوسیون من لوسیونشو میخرم اینقد چربه انگار وازلین زدم بیشتر چرب هست اب نمیرسونه

2738
من همینو میزنم اصلن راضی نیستم پولمو دور انداختم دو مدل داره مدل ژل و لوسیون من لوسیونشو میخرم اینقد ...

کلینیک منظورتون؟ اگه راضی نیستید ابرسان اینکی لیست هم خوبه و مرطوب کننده مغذی هم روش بزنید من خودم از سراوی و ایلیون راضیم